مرکز مشاوره تبریز

مرکز مشاوره تبریز

ویژگی مرکز مشاوره تبریز

تحقیقات بعمل آمده به وسیله کادر ما در مرکز مشاوره تبریز دراکثر خانواده ها این موضوع رانمایان میکند که بیش ازهرزمان دیگه ای خانواده های ایرانی نیازمند یک بررسی و تغییر درنگرش خود درمباحث مربوط به آن میباشند. مشکلات و فرازونشیب های موجود در زندگی هرانسانی میتواند به عاملی برای پسرفت وعدم پیشرفت آن فرد تبدیل شده واو را ازجریان درست زندگی خارج سازد.

به همین منظور وبه دلیل اهمیت بسیاری که بحث مشاوره در زندگی هرفرد دارد کانون مشاوران ایران اقدام به راه اندازی یکی از شعب خود درشهر تبریز کرده است.مرکزمشاوره تبریز با استفاده ازبهترین مشاوران در امر مشاوره خانواده بستری را فراهم نموده است تا جوانان و خانواده های تبریزی بتوانند باآسودگی خاطر به مرکز مشاوره تبریز مراجعه کرده و مشکلات خود را با یک مشاور خوب تبریز در میان بگذارند. مرکز مشاوره تبریز بااستفاده از بهترین مشاور تبریز در زمینه های مختلف مثل ازدواج و خانواده میتواند راهگشای بسیاری از مشکلات شما باشد کافیست با مشاوره تبریز تماس بگیرید.

امتیازدهی به مطلب:
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون رای)
Loading...

736 نظر جدید برای مرکز مشاوره تبریز

 • ساناز   میگوید:

  من حدود ۴ سال ازدواج کردم همسرم تک پسر هست که دو تا خواهر داره، بیش از حد به خانواده اش اهمیت میده و به نظرم همش به حرف مادرشه با وجود اینکه ثبل ازدواج گفته بود مستقل هست ولی فقط الان از نظر مالی مستقل هست. من ۳-۴ ماه قبل به مادر شوهرم از همسرم گلایه کردم بابت رفتارهای خودخواهانه اش، که متاسفانه اوضاع بدتر شد و شوهرم میگه چرا رفتی خونه اونا و اونارو ناراحت کردی؟ چرا به مادرم حمله کردی؟؟؟؟ در حالی که مادر شوخرم خیلی ناراحتم کرد و من رو اصلا خونش راه نداد و انداختم بیرون در حالی که دیدم ماشین شوهرم جلو در خونه اوناست که من رفتم.
  الان هم پدر من مریض هست ولی در حد غریبه هم درک نمیکنه. واقعا از خودخواهی و بیشعوریش خسته شدم.حتی مواقعی که میونمون خوبه دیگه اخساس علاقه ندارم بهش و همش بدیهای خودش و خانواده اش یادم میمونه
  هرچند به نظرم هیچ خوبی خاصی نداره در حد بچه آدمو درک میکنه
  خودش واسه خانواده ش هر کاری میکنه وای منی که خودم هم کار میکنم حق ندارم بدون اجازه اون کنکی بکنم. در حالیکه همه پولم رو به خواست اون و واسه کار اون خرج میکنم.

  • مشاور   میگوید:

   با سلام دوست عزیز یعنی ارتباط شما دو نفر تا این حد مخدوش شده که هیچ کدوم درکی از شرایط هم ندارید .اینکه نباید با مادرشون مطرح می کردید خب برای فردی که تا این حدی که می فرمایید وابسته است خیلی سخت و گرون تمو م میشه .
   اگر ایشون اصلا شما رو درک نمی کنند ضمن اینکه با مادر شوهرتون بحث کردید و ایشون شما رو از خونشون بیرون کردند شاید بهتر باشه با همسرتون صحبت کنید بگید که چه حسی دارید و خب این رفتارها باعث سرد شدن زندگی میشه و بر کیفیت زندگی تاثیر منفی میزاره و با این شرایط نمی تونید ادامه بدید باید به روانشناس مراجعه کنید .
   لااقل به این خاطر که شرایط بدتر از این نشه و مشکلات بیشتر نشود چون این مسائل بر کیفیت زندگی و رضایت از زندگی هم تاثیر منفی می گذارد .همان طور که خودتون هم متوجه هستید .موفق باشید و امیدوارم به زودی مشکلات رفع شود .
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

   ۹۸۲۱۲۲۳۵۴۷۹۰

   موفق باشید

 • حسن   میگوید:

  با سلام
  سه ساله ازدواج کردم از روز اول دو دل بودم ولی خانوده ام تشویق کردن و ادامه دادم شغل همسرم معمم هست و در جامعه هرکی میشنوه مسخره میکنه و خودمم از اول متنفر بودم با این شغل حالا همش با دودلی زندگی میکنم

  • مشاور   میگوید:

   با سلام
   دوست عزیز بهتره بدونید که اینکه ابا خود شما نسبت به این شغل حساسیت داشتید یا صرفا اجبار خانواده بوده که مشکل ایجاد کرده است .باید دید جریان چیست ؟؟به هر حال اگر شما فردی باشید که که براتون مهم باشه توجه و نظر دیگران و حرف دیگران رو بخونید مطمئن باشید اگر فرد دیگری هم باشه باز ممکنه دچار تردید شوید
   بهتره اکنون که ازدواج کردید به روانشناس مراجعه کنید و به جای نظر دیگران و دیدگاهاشون به این مساله توجه کنید که ایشون چه ویژگی های مثبتی دارند و چقدر می توانید با ایشون کنار بیاید .
   به هر حال همسری که ویژگی های مثبتی داشته باشد و اخلاق مناسب شاید در اینده هر فردی نباشد به هر حال ما هر طور زندگی کنیم باز دیگران حرف هایی برای گفتن دارند و نظراتی می دهند پس بهتر است دقت داشته باشید که چگونه برخورد می کنید با مسائل .
   در هر حال امیدوارم خوشبخت باشید و زندگی موفقی را تجربه کنید .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

   • حسن   میگوید:

    بله خودم با این شغل مشکل داشتم و دارم ولی تو رودرواسی قرار گرفتم و نه نگفتم و هر روز فقط خودمم سرزنش میکنم البته تقریبا همسرم خوبه یه اخلاق های بدی داره ولی در مرو زمان بهتر میشه هر روز به فکر جداییم ولی بهش نمیگم تا بیشتر روش فکر کنم لطفا یه مرکز روانشناسی معرفی کنین برم تا تلفنی مشاوره بگیرم

    • راهنما   میگوید:

     در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
     دفتر سعادت آباد:
     ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

    • مشاور   میگوید:

     با سلام
     بله حتما مراجعه داشته باشید ولی بینید کسی با اینده و زندگی خودش که رودربایستی نداره و نمی کنه طبیعتا و اصلا درست نیست که چنین رفتارهایی وجود داشته باشه . و بهتره تصمیم قزعی بگیرید ولی وقتی می فرمایید ایشون خوب هستند و حتی اخلاق های بدی دارند که باز بهتر می شود راحت تصمیم نگیرید که مثلا مشکلاتی وجود دارد و اصلا قابل رفع نخواهد بود .
     به هر حال در زندگی با هر قشری مشکلات خاص خود وجود دارد ولی اینکه شما همسری مناسب داشته باشید که تفاهمی ب قرار باشد و تا حدی اخلاق مناسب مطمءن باشید که مسائل دیگر را می شو حل کرد و کنار امد اگر با مراجعه هم باز مساله شما حل نشد دیگر ادامه دادن صحیح نخواهد بود .
     در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
     ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۵۸
     موفق باشید

 • حسن   میگوید:

  سلام
  واقعان نمیتونم این وضعو تحمل کنم با شغل پدر شوهرم نیمتونم کنار بیام به مشاوره هم رفتم گفتن چاره ای نیست جدابشیم حالاموندم پسرمو چکارکنیم و اینکه واقعان ادم احساسی هستم نمیتونم ظلم کنم موندم به خودم فشار بیارم وهروز با افسردگی سر کنم یا تموم کنم کمکم کنید

  • مشاور   میگوید:

   با سلام دوست عزیز مگر ایشون چه شغلی دارند و اینکه مگر شما از ابتدا متوجه این شرایط نشده اید که نگران هستید ؟؟به هر حال تقصیر همسر شما چیست مخصوصا که شما فرزندی دارید در مورد مسائلی که خود فرد هیچ نقشی در ان ندارد و اصلا مقصر نیستید نباید حساسیت به خرج دهید نهایتا می توانید رفت و امد را قطع کنید مگر اینکه از همسرتون هم ناراضی باشی که در این صورت مساله کاملا متفاوت می شود پس دقت داشته باشید که وقتی می فرمایید که افسرده شدید و هر مساله ای شاید تنها راه حل با یک فرزند طلاق نباشد مگر اینکه واقعا شما همسر خودتون رو هم در شغل پدرش مقصر می دانید و تمایل ندارید که ادامه بدهید ….به هر حال کمی با مساله به دید باز نگاه کنید و بهتره مراجعه داشته باشید به یک مشاوره بسنده نکنید موفق باشید

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۵۸

   موفق باشید

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه