مرکز مشاوره تهران

ویژگی های روابط زناشویی خوب

بهترین مرکز مشاوره تهران

 آماده خدمت رسانی به مردم عزیز در تمامی نقاط تهران میباشد.

زندگی های سخت امروزی و مشکلاتی که در این زندگی ها به وجود می آید، در کلان شهر ها دوچندان شده و به دلیل کمبود وقت و یا اولویت بندی های انجام شده در زندگی، حل کردن این مشکلات پشت گوش انداخته شده و به آن توجهی نمی شود. به همین دلیل در این شیوه از زندگی نیاز به فردی که آگاهانه بتواند مشکلات خانواده را شناخته و با توجه به شناختی که از خانواده ها دارد آن را حل نماید احساس می شود. بنابراین کانون مشاوران ایران با مشاورانی با تجربه و راه اندازی مراکز متعدد در تهران به عنوان پایتخت کشور سعی در کمک دارد. پس مشکلات خانوادگی ، مشکلات زناشویی ، مشکلات با کودک خود و حل این مشکلات را به مشاوران و روانشناسان ما بسپارید.ما با دور هم گرد آوردن کادری مجرب و سرشناس از بهترین مشاوران و روانشناسان در پی ارائه بهترین خدمات در تمام زمینه های مشاوره ای هستیم. مرکز مشاوره تهران تحت عنوان مرکز مشاوره خوب تحت حمایت کانون مشاوران میباشد و در سراسر ایران دارای نمایندگی های معتبر و مجاز میباشد.

مراکز مشاوره تهران

مرکز مشاوره تهران و نواحی مشاوره در شرق تهران و مرکز مشاوره غرب تهران و سایر مراکز مشاوره تهران آماده خدمت به هم میهنان عزیزمان می باشد.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

امتیازدهی به مطلب:
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون رای)
Loading...

491 نظر جدید برای مرکز مشاوره تهران

 • sabz   میگوید:

  باتشکروسلام/خواستم بدونم دردوره ی عقدچطرحس کنیم همسرمان به عنوان مردتاپای جان بامامیماند/؟که باخاطرجمع ترجلوبریم/عشق واقعیه مردبه زن چه طوریه؟یعنی عشق قلبی/چون مادرون قلب طرفمان نیستیم/ازرفتارش چطوربفهمیم دلش باماست؟/تاچه حدی وتاکجابه ماثابت میشود//که دیگرخیالمان ازعشق مردزندگیمان دردوران عقدراحت شود؟

  • Anonymous   میگوید:

   اگر فردی وافعا” شما را دوست داشته باشد به خواسته ها و علایق شما توجه زیادی نشان می دهد. برای مثال حتما” از شما می پرسد که از زندگی تان چه می خواهید و بزرگترین آرزوهایتان چیست.

   فردی که واقعا” به شما علاقمند باشد حتما” دوست دارد بداند که شما چه علایقی دارید و از چه چیزهایی بدتان می آید . وقتی یک نفر به کارهای شخصی و موفقیت و شادی فرد دیگر خیلی علاقه نشان می دهد یعتی واقعا” آن فرد را دوست دارد.

   اگر فردی همیشه در شادی های شما سهیم است ، شما را دوست دارد . وقتی در یک رابطه ، حسادت و رقابت وجود ندارد یعنی هر دو نفر به یکدیگر واقعا” علاقمند هستند . کسانی که یکدیگر را دوست دارند از موفقیت و شادی یکدیگر خوشحال می شوند.

   فردی که واقعا” به شما علاقمند باشد وقتی که شما یک روز سخت را پشت سر گذاشته اید سعی می کند شرایط آسایش و آرامش شما را فراهم کند. کسانی که واقعا” یکدیگر را دوست دارند در

   بدترین و بهترین شرایط زندگی در کنار یکدیگر هستند و از هم حمایت می کنند.اگر فردی در زندگیت وجود دارد که در شرایط سخت در کنار توست و سعی می کند تو را آرام کند ، آن فرد واقعا” شما را دوست دارد.

   اگر فردی عمیقا” به شما علاقه داشته باشد دوست دارد زمان زیادی را با شما سپری کند . برای باهم بودن لازم نیست حتما” دلیل و یا برنامه ای وجود داشته باشد کسانی که واقعا” یکدیگر را دوست دارند از صحبت کردن با یکدیگر هم لذت می برند. اگر فردی از دیدن شما واقعا” خوشحال می شود یعنی خیلی دوستتان دارد.

   اگر فردی صبورانه به شما کمک می کند که مشکلات شخصی خود را حل کنید ، حتما” خیلی دوستتان دارد . اگر احساس می کنید در سخت ترین شرایط زندگی همیشه یک پشتیبان دارید ، بنابراین عشق را پیدا کرده اید.

   اگر فردی حتی به جزئی ترین کارها و حرفهای شما توجه می کند و بعد از گذشت یک مدت زمان طولانی حتی کوچکترین حرفهای شما را هم به یاد می آورد ، یعنی خیلی به شما علاقمند است.

   وقتی یک نفر رنگ لباسی که شما در مراسم سال گذشته پوشیده بودید را به یاد دارد یعنی شما برایش مهم هستید وکارهایی که شما انجام می دهید تاثیر ماندگاری روی او دارد.

 • sabz   میگوید:

  باسلام وخسته نباشید/چطورمتوجه بشیم مردزندگیمان ماراواقعابرای زندگی میخواهد؟

  • Anonymous   میگوید:

   روشهای کلی رو در سوال قبلی براتون گذاشتم ولی دوست عزیز هر چه قدرم که شما در مورد شرای و خصوصیات فردی جستجو کنید واقعا” نمیتونید به طور قطع در موردش قضاوت داشته باشید …شاید فردی تمام ویژگیهای خوب رو داشته باشه ولی تحت شرایط و محیط رفتار دیگه ای از خودش بروز بده …به همین خاطره تا با کسی معاشرت نداشته باشید نمیتونید در موردش صحبت کنید … شما هم به جای تمرکز روی مسایل کلی و توجیح کردن خودتون روی واقعیت هایی که در حال مشاهده اون هستید متمرکز بشید چون واقعیت همین چیزیه که برای شما اتفاق افتاده و میتونه در آینده هم اتفاق بیفته

 • sabz   میگوید:

  باتشکرازراهنمایی های شما مشاورگرامی/که ارامشی بودبرای بنده حقیر/چه کنم من الان حدودادر۳۰۰سالگی هستم وگیج شدم ونمیخوام تصمیم عجولانه بگیرم/وچشم روهم میزارم به مرز۴۰ سالگی برسم وپشیمان نشم/چون همه ی چیزهاروکه برادوست داشتن گفتین شوهرم داشت اونقدرخوب بودکه همه به زندگیم وبه دوست داشتن هم من وهمسرم به من غبطه میخوردند/میگم چون خانواده ام هم میگفتن خونه چرانمیخری چرابابات کم خرجه برات؟وکمترازمن توزندگی شخصی همسرم بودندکه بتونن درکش کنن/شرمنده شده بود/وبه عنوان مردحس میکردکم اورده/این بهمش ریخته بودواخلاق بهبهش ازیک طرف/مریضی لاعلاج باباش هم ازیک طرف/همسرم روبدجوربهم ریخته کرده بود/که حالا بااین پدرچه جورمداراکنه که پولی حداقل براش بزاره/من درکش میکردم/ومیدونستم که تاوقت خوشی باهاش بودم/الان تواین اوضاع وفاداریه من ودوست داشتنم بایدثابت شه بهش/به نظرشمااین اتفاقاکه الهن افتاده میتونه طبیعی باشه یا غیرطبیعی؟

  • Anonymous   میگوید:

   اول از همه فکر سنتون رو نکنید چون این سن و روزهای در گذر دلیلی برای اینکه ما کاری رو از روی احساس انجام بدیم نیست … به شما گفتم هدف از اردوج رسیدن به ارامشه … از طرفی شما بهتر از هر کسی میدونید همسرتون چطور شخصیتی داشته که اینطور ازش دفاع میکنید اگر میدونید که میتونه باز روزهای خوش گذشته رو با شما تکرار کنه و ارزش موندن شمارو میدونه میتونید بهش فرصت دوباره ای بدید ….ولی اینو به یاد داشته باشید که شاید شما ادم خوبی باشید ولی نباید وقتتون رو برای اثباتش تلف کنید … ولی در مورد سوالتون باید بگم شما نمیتونید چیزی رو درست و نادرست بدونید چون کاری که شما نادرست میدونید طرف مقابلتون با توجه به درکی که از شرایط و محیط داره اونو درست و به جا میدونه پس خودتون از جانب خودتون در این مورد قضاوت کنید

 • sabz   میگوید:

  مرسی/تشکرفراوان ازشمامشاوره گرامی/ومرکزمشاوره/که این خدمات رادراختیارهمگان قرارداده/ازخدابهترینهارابرایتان ارزودارم/سوال هایم فعلا درهمین حداست/عاجزانه ازشماوهمکارانتان خواستارم تاهمه ی کسانی راکه باشمامشاوره ای داشته اندراازدعای خیرتان فراموش نکنید/وخواهشمندم این سامانه همیشگی فعال باشه تاهرزمان نیازی به مشورتی فوری بود/اونم درشرایطی فرصت پیداکردن مشاوری دلسوزومطمئن نیست/دلخوشی برایمان باشید/بازهم تشکرمیکنم ازصبرتان/گفتم سوالهای بنده فعلا درهمین حداست/بازهم اگرسوالی ذهنم رادرگیرکردازکارشناسانتان میپرسم/باسپاس فراوان..سبز.ارزوی سرسبزی برایتان دارم وپیشاپیش سال نوراتبریک میگم/سبزباشید.

  • Anonymous   میگوید:

   قوی باشید و توکل بخدا کنید
   و بدونید که ارزش شما بیشتر از مشکلاتتون هست

 • sabz   میگوید:

  تشکر شرمنده اینکه ارزش من بیشترازمشگلاتم هست رومیشه کمی توضیح بدین؟

  • Anonymous   میگوید:

   درک سختی نداره ارزش وجود و آرامش شما بیشتر از اینه که شما به مشکلاتتون اهمیت میدید … اگر کسی برای خودش و عشقش و آرامشش ارزش قایل باشه بیهوده خودش رو در ورطه های استرس و اضطراب نمیندازه … گاهی اتفاقاتی در زندگی ما میفته که شاید در ظاهر بسیار بد باشند ولی در آینده مارو به مسیری وارد میکنن که بتونیم به ارامش برسیم به همین خاطر بهتره شما هم مدتی اصلا” به چیزی فکر نکنید تا بتونید لااقل به ارامش فکری برسید

 • sabz   میگوید:

  ایاکارشناسان شماخصوصیات جداگانه ی اخلاقیه مردم هرشهریاحداقل بعضی ازشهرهارا/ازلحاظ حیطه ی کارروانشناسی میدانند؟وسوال۲:که موضوع زندگیه من رادرمیان مراجعان خودداشته اید؟حداقل شبیه به ان؟اگرداشته ایدچه کردندکه نتیجه ی بهتری داشته؟خواستم ازتجربیات استفاده ببرم/چون روانشناسان باانسانهای مختلفی سروکاردارند/سوال۳:.ومن هم علاقه ی شدیدی به شناخت دنیای ناشناخته ی ادمهای مختلف دارم/مخصوصا به دنیای همسرم.ایا کتابی هست؟

  • Anonymous   میگوید:

   در مورد سوال اول بله میتونن بر اساس بسیاری از اخلاقیات براساس نواحی جغرافیایی جواب بدن ولی خود شما بهتر میدونید که ایران براساس قومیت های ایرانی تعریف و تقسیم بندی شده پ در تمام قومیت ها تعصبات وجود داره که میتونیم اونو به پدرسالار بودن هم ربط بدیم ولی در سالهای اخیر این چارچوب کمی تغییر کرده و افراد با استقلال بیشتری نظرشون رو ابراز میکنن …در مورد سوال دوم بله شبیه به این موارد دیده شده ولی نتایج متفاوتی داشته چون شخصیت هر کسی متناسب با خودش هست …خانواده هایی بودن که تونستن با صبر و مشاوره مشکل رو حل کنن و به نوعی باهاش کنار بیان و خانواده هایی بودن که از هم گسیخته شدن …در مورد سوم میتونید در اینترنت کتابهای شناخت شخصیت رو بخونید…
   ولی اگر کتابی رو خوندید در صدد مقایسه کردن دیگران برنیاد چون قطعیتی در شناخت انسانها وجود نداره

 • sabz   میگوید:

  شرمنده چندسری که بنده مرتب سوال میپرسیدم حس میکردم شمامتوجه شده ایدکدام مخاطب هستم/ولازم نبودازاول زندگیم راتعریف کنم/حال اگربنده بازبعدازمدتی وقفه دوباره سوالی برایم پیش بیایدبایدبازخلاصه زندگیم رابگویم؟اگرهمین طوراست/راهنماییم کنید.سپاسگذارم

  • Anonymous   میگوید:

   بله دوست عزیز چون تعداد سوالات بسیار زیاده و وقتی مدتی از طرح سوال شما میگذره واقعا” خلاصه مطلب شما فراموش میشه که متاسفانه باید خلاصه ای از انچه بوده بنویسید

 • sabz   میگوید:

  چه کنم ازبس سوالای شایدتکراری داشتم/چون نمیدونستم چه حالی دارم/بعداز۵ یا۶سال درسته عقدبودیم ولی برامن زندگی بود/اصلا موضوعی نبودبینمان/انقدرخاطراجمع بودکه به دنبال جهیزیه همه چیزراجورکردیم/حتی خنچه عقدراهم برایم اوردند/حتی اسم بچه هایمان راهم ازالان انتخاب میکردیم/مریضیه لاعلاج پدرش که همه ی مارامتاثروشدیداناراحت کرد/انگارهمراه با ان مریضیه لاعلاجی حس کردم زندگیه مشترکه من راهم گرفته/که تا وقتی شدیدشدواقعاشوکه شدم ومثل دورازجان/مثل جان کندن بودبرایم/واقعاکمرم راشکست/جوری که زندگیم مثل زندگیه هردختروپسرفامیل نرمال بود/مشگلی نداشتیم که بخواداینجورشه/الان حاضرم اگرمراهنزمیخواهدکه ازته دل میدانم اگرمشگلاتش نبودومریضی پدرش الان باهام بودتاپای جان براش بمونم/چه جورخودم وزندگیم وحفظ کنم/که تواین بین ضربه روحی نزنم به خودم/وجوری زندگی کنم که فرداروزحسرت گذشته رونخورم که اگه حرص نمیخوردم بهتربود؟

  • Anonymous   میگوید:

   دوست عزیز قبلا” خدمتتون عرض کردم اتفاقاتی در زندگی میفته که شاید شما نتونید دلیلی براش پیدا کنید اینکه چطور نظر ایشون تغییر کرد؟ و چنین شرایطی رو به وجود اورد ؟ شاید ایشون شدیدا” از طرف خانواده تحت فشاره و خیلی دلایل دیگه که شما میتونید تمام عمر بشینید و به تمامشون فکر کنید و زندگی خودتون رو به خاطر فهمیدن دلیلش نابود کنید … خیلی از اتفاقات در زندگی دلیلی روشن ندارن و خیلی راحت میشه در موردشون فکر کرد … بوطور مثال اگر دو نفر از هم خوششون نیاد دلیلی خاصی نداره ….این دونفر به دل هم ننشستن به همن راحتی
   کمی به خودتون استراحت بدید و در مورد هیچ چیزی فکر نکنید واگر لازم شد تمام افکارتون رو بنویسید و ۵ بار بخونیدش و دور بریزید
   اینطوری فکردتون از آشفتگی رها میشه

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه