مرکز مشاوره خانواده

مرکز مشاوره خانواده

 مرکز مشاوره خانواده   مرکز مشاوره خانواده   مرکز مشاوره خانواده   مرکز مشاوره خانواده  مرکز مشاوره آدرس مراکز مشاوره خانواده در تهران  مرکز مشاوره آدرس مراکز مشاوره خانواده در تهران

شما میتوانید مشاوره با بهترین ها را در مرکز مشاوره خانواده که توسط کانون مشاوران ایران تائید شده است را تجربه کنید. این مرکز همراه همیشگی شما در تمامی بحران ها و مشکلات و راهگشای شما در این سختی ها خواهد بود. با اعتماد به ما ، زندگی شیرین تر و بدون دغدغه را برای خود و خانواده تان به ارمغان آورید. مرکز مشاوره خانواده و مرکز مشاوره خانواده تهران نیز پذیرای شما ساکنین تهران بزرگ در این مرکز خواهد بود.

شما میتوانید تمام مسائل مربوط به مشکلات  خود را چه فردی و چه خانوادگی با مشاوران ما در این مراکز در میان بگذارید و پاسخی معقول و صحیح برای آنها بیابید. با ما تماس بگیرید.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

487 نظر جدید برای مرکز مشاوره خانواده

 • Anonymous   میگوید:

  <ا این که دلیل نیمشه! اگه اون عشقتو نمیدیدی بازم به فکر طلاق میفتادی؟

 • Anonymous   میگوید:

  خانوم محترم شما هم خیانت کردی به همسرت! الان اون اگه این مسئله رو بغهمه مطمئن باش خودش زودتر ازت جدا میشه!

 • Anonymous   میگوید:

  به نظر من آدم باید قبل از ازدواجش درست تصمیم بگیره که تو همچین دردسرایی نیفته

 • Anonymous   میگوید:

  mardom che moshkelatii daran be khoda!

 • Anonymous   میگوید:

  مشکلات مشکلاته دیگه

 • Anonymous   میگوید:

  شیرینی زندگی زده ایشونو

  • Anonymous   میگوید:

   چه ربطی داشت به شیرینی زندگی؟

 • Anonymous   میگوید:

  سلام دخترم ۱۶ ساله اصلأ حرف من و پدرشو گوش نمیده و هر کاری خودش دوست دارخ انجام میده و من دیگه از دستش خسته شدم نمیدونم باهاش چکار کنم؟

  • Anonymous   میگوید:

   in kara bara in sene nojavona adiye va ghororeshon ejaze nemide ke harf gosh bedan

  • Anonymous   میگوید:

   خب دوست عزیز این خروجی رفتاره و باید ببینی که ورودی رفتارهای شما با ایشون چطور بوده که این نتیجه رو در بر داشته .. دلیل بی ‌احترامی کودکان به والدین در اکثر موارد این است که آنها روش مناسب پاسخگویی احساسات‌‌ شان را نیاموخته‌اند و با تماشای اطرافیان و البته همسالان خود سعی می‌ کنند چیزهای جدید یاد بگیرند. زمانی که فرزند شما خسته و ناامید است و نمی ‌داند چگونه باید این حس خود را نشان دهد، با نگاه کردن به اطرافیانش درمی‌ یابد که این حس را چگونه انتقال دهد، مثلاً متوجه می ‌شود که شما در مواقع خستگی اخم می ‌کنید و چهره ‌تان عبوس می‌ شود، به این ترتیب به او به طور غیر مستقیم یاد می ‌دهید که هنگام خستگی باید اخم کند و چهره یک فرد عصبی را به خود بگیرد. نسبت به هر رفتار کودک ‌تان به طور مستقیم واکنش نشان ندهید، زیرا فرزندتان تحریک می ‌شود و مخصوصاً آن کار را انجام می‌ دهد….

   یک نکته مهم را همیشه باید به خاطر داشته باشید و اونم اینه که …
   اگر هر دفعه نسبت به بی ‌احترامی و رفتار بد کودک ‌تان واکنش قوی نشان دهید، در حقیقت رفتار کودک را تقویت کرده و به آن قدرت می ‌بخشید و همانطور که فرزند شما رشد می ‌کند و به سن نوجوانی می ‌رسد، به دنبال روش‌ های جدید می‌ گردد تا از آن طریق شما را تحت فشار قرار دهد. هر چقدر شما کمتر آن را به چالش بکشانید، نیروی فرزندتان را کمتر کرده‌اید و هر چقدر قدرت رفتار زشت فرزندتان کمتر باشد، زودتر به فراموشی سپرده می‌ شود؛ بنابراین بدترین کار و واکنشی که می ‌توانید در برابر کودک ‌تان از خود نشان دهید، مقابله با کودک است. اگرچه گاهی چشم‌ پوشی از رفتار آنها بسیار سخت است، ولیبهتر است در بدترین شرایط نیز بهترین واکنش را نشان دهید.

 • Anonymous   میگوید:

  شما میتونید راضیش کنید که به مشاوره مراجعه کنید

سوالات شما:

کانال تلگرام

مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه