مرکز مشاوره خرم آباد

مرکز مشاوره خرم آباد

مشاو

مشاوره نقش بسیار مهم و اساسی در زندگى مادى و معنوى انسان و مخصوصا در بهبود رابطه خود با اطرافیان، کاهش رفتارهاى دوگانه ، نامناسب و پیش گرفتن بهترین راه و شیوه زندگى دارد. یک مشاوره خوب می تواند تاثیر به سزایی بر روی اخلاق فردی و در ادامه آن بر روی  فرهنگ یک اجتماع بگذارد. البته باید به این نکته اشاره کنیم که یک مشاوره خوب با یک مشاوره بد بسیار متفاوت است.

با توجه به نکات بالا و به هدف کمک به مردم عزیز خرم آباد وافزایش و بالا بردن سطح فرهنگ و بهبود زندگی برای آنان، برآن شدیم تا مرکز مشاوره خرم آباد را راه اندازی کنیم. این مرکز با همکاری مشاوران خوب و با تجربه کشور و به صورت مداوم در مرکز مشاوره شریعتی ، مرکز مشاوره آزادی ، مرکز مشاوره انقلاب ،مرکز مشاوره کیو و دیگر مراکز مشاوره آماده ارائه خدمات خود است.

 مراکز مشاوره ازدواج انقلاب ، مشاوره خانواده انقلاب ، مشاوره خانواده شریعتی ، مشاوره ازدواج شریعتی، مشاوره خانواده آزادی و سایر شعب زیر نظر مرکز مشاوره خرم آباد بهترین مشاوران را به شما معرفی خواهند کرد. امیدواریم که بتوانیم بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

امتیازدهی به مطلب:
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون رای)
Loading...

60 نظر جدید برای مرکز مشاوره خرم آباد

 • فاطمه   میگوید:

  سلام شما مشاوره تحصیلی هم میدین؟؟

  • راهنما   میگوید:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

 • امیرحسین کیا   میگوید:

  باعرض سلام و خسته نباشید،من عاشقه یه دختر شدم که تو شهره دیگست خیلی میخوامش به حدی که میمیرم.براش حاضرم تمامه زندگیم رو هم ببرم اونجا ،حالا به نظر شما چیکار کنم،الانم اون گفته که با مشاوره صحبت کنم لطفا ج بدید

  • راهنما   میگوید:

   بهتره دوست عزیز از مشاوره شروع کنید و بدونید افرادی زیادی رو دیدیدم که مثل شما بودن ولی بسیار زود به راهروهای دادگاه رسیدن
   پس منطقی برخورد کنید و تابع احساسات خودتون نباشید

 • امیرحسین کیا   میگوید:

  من واقعا برا زندگی میخوامش دوتامون هم. یکی یه بار شکست خوردیم وبه خوبی همو درک میکنیم

 • ناشناس   میگوید:

  سلام ایابرای پرده بکارت مشاوره میدین

  • مشاور   میگوید:

   با سلام
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
   موفق باشید

 • Mpax   میگوید:

  سلام
  برای مشاوره ازمایش تعین والد در خرم اباد چکار باید بکنم

  • مشاور   میگوید:

   با سلام
   آزمون شناسایی هویت از طریق DNA به اثر انگشت ژنتیکی هم معروف است و یکی از قطعی ترین آزمون های تعیین نسب است. البته لازم به ذکر است که بررسی DNA کاربردهای بسیار وسیعی در تحقیقات جنایی دارد که مسئله اثبات نسب تنها یکی از این موارد است. این آزمون ابتدا در سال ۱۹۸۵ در انگلستان مطرح شد و امروزه با پیشرفت علم ژنتیک و دستگاه های انجام تست، درصورتی که این آزمون به صورت پیشرفته انجام گیرد، قطعیت آن در حد ۹۹/۹۹% است. همانطور که ذکر شد، محتوای ژنتیکی هر فرد به صورت ۵۰%-۵۰% از والدین دریافت می شود. در این آزمایشات، یک سلول از فرزند و یک سلول از پدر و یا مادر گرفته می شود و ژن های روی کروموزوم های این هسته ها به طور دقیق بررسی می گردند. حداقل ۱۵یا ۱۶ نشانه در هر قطعه بررسی می شود و در صورتی که حتی یکی از این نشانه ها در فرزند با پدر یا مادر فرضی متفاوت باشد، رابطه ی آن ها تائید نمی شود. نمونه سلولی لازم برای این آزمایش می تواند از هر ناحیه بدن که دارای سلول هسته دار باشد گرفته شود. از منابع در دسترس می توان به بزاق، خون سطحی، مو و ناخن اشاره کرد.
   نحوه انجام تست به این صورت است که پس از دریافت سلول حاوی DNAابتدا از طریق PCR میزان این DNA را تکثیر می کنند، تا افزایش پیدا کرده و قابل بررسی باشد. سپس برش های لازم را روی DNA وارد کرده و در نهایت یک عکس از الگوی DNA تهیه می شود که قابل بررسی و مقایسه با سایر الگوها به دست آمده از فرد دیگر است.
   زمانی که نیاز باشد محتوای ژنتیکی جنین را قبل از تولد بررسی کرد می توان از دو روش نمونه برداری از پرزهای جفتی و آمینوسنتز استفاده کرد.
   روش CVS که همان نمونه برداری از پرزهای جفتی است به سلول جنین دسترسی پیدا می کنند. این آزمایش را می‌توان در هفته‌ی ۱۰ تا ۱۳ بارداری انجام داد. در این جا، سوزن یا لوله‌ی کوچکی را به منظور خارج کردن نمونه‌ای از پرزهای کوریونی جفت از طریق واژن و گردن رحم وارد رحم می‌کنند. پرز کوریونی تکه‌ی کوچکی از بافت انگشت مانند است که در دیواره‌ی رحم یافت می‌شود. بنابراین می‌تواند برای به دست آوردن اطلاعات ژنتیکی مهم درباره‌ی جنین مورد استفاده قرار گیرد. نمونه برداری از پرزهای جفتی جهت دسترسی به سلول جنین یک روش تهاجمی است که اغلب کاربرد زیادی ندارد. شیوه‌های به کار گرفته شده برای این روند خطرات جدی بسیاری را برای مادر و جنین در پی دارد. این عمل تقریبا سرپایی بوده و تحت هدایت سونوگرافی توسط متخصص زنان و زایمان انجام می شود. حدود ۳۰-۵۰ دقیقه زمان نیاز دارد. عوارض این عمل، شامل احتمال سقط، عفونت، خونریزی و بدشکلی اندام های جنین است. اگر مدت ۲۴ هفته از بارداری گذشته باشد، این خطرات به اندازه ای اهمیت می یابند که پزشکان معمولا انجام چنین آزمایشاتی را توصیه نمی کنند. درست است که اثبات هویت پدر و مادر در شرایط خاص از اهمیت بالایی برخوردار است، ولی انجام آزمایش DNA پس از تولد نیز می‌تواند به این مهم کمک کند. هم چنین عاقلانه است که خطرات مختلف مرتبط با این فرایند را در نظر گرفت. گاهی انجام این آزمایش، به ویژه در مورد بیماری های ارثی و ناهنجاری ها اجتناب ناپذیر است. همیشه باید برای آگاهی از جزئیات این آزمایشات و چگونگی جلوگیری از خطرات مرتبط با آن ها با یک پزشک مشورت نمود.
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
   موفق باشید

 • mahdis   میگوید:

  سلام برای مشاوره قبل از ازدواج بصورت تلفنی با چه شماره ای باید تماس گرفت؟

  • راهنما   میگوید:

   در ابتدای سایت شماره ها درج شده

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸

 • ز-ت   میگوید:

  ممنون میشم منو جهت مشاوره رفتار پسر نوجوانم راهنمایی کنید که به کجا مراجعه کنم.

  • راهنما   میگوید:

   در شهرستان میتونید با سازمان بهزیستی تماس بگیرید

  • راهنما   میگوید:

   با سازمان بهزیستی شهرتون تماس بگیرید
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه