مرکز مشاوره سوییس

مرکز مشاوره سوییس

مرکز مشاوره ارو

با توجه به شیوه‌های جدید و پیچیده زندگی و سخت تر و دشوارتر شدن شرایط زندگی در کشور های پیشرفته و اینکه افراد با استرسها و فشارهای حاصل از این زندگی مواجه هستند. یک مشاور خوب میتواند راه کارهای مناسبی برای سازگاری افراد با این شرایط و مدیریت استرس فراهم می‌سازد. علاوه بر این چنین شرایط پیچیده زندگی نیاز افراد به دریافت اطلاعات مناسب در زمینه‌های مختلف را موجب می‌شود.

مرکز مشاوره اربرگ ، مرکز مشاوره الش ویل

 از اینرو مشاوران کاردان و با تجربه ما در مرکز مشاوره سوییس  آماده هستند تا استرس ها و مشکلات شما را در  زمینه های مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره کودک و نوجوان و مشاوره افسردگی از بین برده و با رهنمود های خود که حاصل سال ها تحقیق و تجارب آنان است در  ارو، مرکز مشاوره خانواده اربرگ ، مرکز مشاوره ازدواج الش ویل و دیگر شعبات بهترین زندگی را برای شما رقم بزنند.

مراکز مشاوره خانواده ارو ، مشاوره خانواده اربرگ ، مشاوره خانواده الش ویل ، مشاوره ازدواج ارو ، مشاوره ازدواج اربرگ حلال تمام مشکلات مشاوره ای شما در زمینه مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج و دیگر زمینه ها هستند.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

امتیازدهی به مطلب:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

84 نظر جدید برای مرکز مشاوره سوییس

 • ناشناس   میگوید:

  salam markaze sois dar zamine tahsiliyam moshavere mide?

  • ناشناس   میگوید:

   salam bale man porsidam dare

   • ناشناس   میگوید:

    دسستون درد نکنه

 • محسن   میگوید:

  سلام
  من کارشناس ارشد روانشناسی هستم ودر یکی از دانشگاههای کشور به عنوان مشاور تمام وقت فعالیت می کنم میخواستم بدونم میتونم برای کار به یکی از مراکز سوئیس برم و ضمن کار ادامه تحصیل هم بدم؟

  • Anonymous   میگوید:

   برای فهمیدن این موضوع مطمئن ترین راه مراجعه به سفارت سوئیس و پرسیدن شرایط کار و یا مهاجرت به اون کشوره …چون این قوانین براساس زمان تغییر میکنن

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه