مرکز مشاوره ژنتیک

مرکز مشاوره ژنتیک
مرکز مشاوره ژنتیکReviewed by دكتر فرهنگ on Aug 5Rating: 5.0مرکز مشاوره ژنتیکبرای رهایی از این نگرانی ها و رسیدن به خیالی آسوده میتوانید به مرکز مشاوره ژنتیک مراجعه فرمایید

همه پدر و مادر ها و همه دختران و پسران دم بخت آرزو دارند تا زندگی بی دغدغه و آرامی را در کنار همسر و فرزندان خود تجربه کنند، مشکلات عمده ای ممکن است برای آنها در راه ازدواج پیش آید. یکی از مسائلی که میتوان به آن اشاره کرد بحث ژنتیک است. گروهی از افراد ممکن است بیماری های خاصی داشته باشند و ممکن است این بیماری ها در آینده ای نه چندان دور به فرزندان آنها منتقل شود. برای رهایی از این نگرانی ها و رسیدن به خیالی آسوده میتوانید به مرکز مشاوره ژنتیک  مراجعه فرمایید تا همکاران ما شما را در آدرس مراکز مشاوره ژنتیک و مشاوره ژنتیک در این راه همراهی و راهنمایی کنند.

مرکز مشاوره آنلاین مرکز مشاوره آنلاین مرکز مشاوره آنلاین مرکز مشاوره آنلاین

قبل از آزمایش ژنتیک حتما با انجام مشاوره از انتخاب خود مطمئن شوید، ازدواج هندوانه دربسته نیست

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

305 نظر جدید برای مرکز مشاوره ژنتیک

 • فرشته   میگوید:

  سلام من میخوام با پسر عموم ازدواج کنم عموم و زنعموم هم دخترعمو پسر عمو بودن.ودختر عموم هم مشکل شنوایی داره و تو خانواده مادری من هم دو مورد ناشنوایی داریم که بچه های عموی مادرم هستن.پیش مشاور رفتیم گفتن ریسک ازدواجتون ۲۰ درصده.ازمایش هم دادیم.ولی هنوز جوابش نیومده یعنی ممکنه ریسک ازدواج بعد از ازمایش بیشتر از ۲۰ درصد بشه؟واگر جواب ازمایش درصد بالایی بود میشه پیش از بارداری از این بیماری پیشگیری کرد و درمان کرد؟

  • راهنما   میگوید:

   به هر حال ریسک بیماریهای ژنتیکی برای شما بسیار بالاست
   و اگر درصد بالا باشه حتما” باید تحت نظر پزشک باشید ولی اگر فرزند شما معلولیتی داشته باشه کسی رو تا اخر عمر جز خودتون ملامت نکنید

 • سنا   میگوید:

  سلام.میخوام با پسری ازدواج کنم که دو برادر سالم و یک خواهر سالم و یک خواهر که اختلال در غصب است و به لحاظی ژنتیکی است اما شدتش خیلی کمه داره.دو عمه پسر و یک خاله اش هم عقل درست حسابی ندارند.برادر بزرگش یک فرزند دارد و سالم است.آیا احتمال داره که فرزندانم ژنتیکی به ارث ببرن؟

  • dr-salary   میگوید:

   با سلام خب بهتره برای رفع نگرانی با پزشک مشورت کنیدو خب راحت تر تصمیم بگیرید
   موفق باشید

 • Anonymous   میگوید:

  سلام من و همسرم پسر خاله دختر خاله هستیم ده سال اذدواج کردیم فرزند اول مون دختر هست ۶ساله هیچ مشکلی نداره برای بارداری دوم به مشاوره ژنتیک مراجعه کردم از آنجایی که دوتا از دایی مون بادوتا خواهرکه دختر دایی هاشون میشه اذدواج کردن و دوتا از بچه هاشون یکی سومین بچه دچار کم شنوایی هستش یکی دومی دچار کم شنوایی هستش وهردو از سمعک استفاده میکنن مشاوره ژنتیک به ما گفته یکی از این بچه‌ها رو ببریم آزمایش کانکسن ۲۶و۳۰ رو انجام بدن تا نوع ژن آنها مشخص بشه تا بعد یکی از ما اون آزمایش رو انجام بده تا اون ژن کم شنوایی مشخص بشه سوال من این هستش آیا می‌تونه خیالمون راحت باشه وهیچ مشکلی پیش نمیاد آیاممکنه که در ژنهای دیگه باشه نظر شما چیه؟

  • راهنما   میگوید:

   در این مورد باید با متخصص ژنتیک مشورت کنید
   در مسایل مربوط به ژنتیک نمیتونید به طور ۱۰۰ درصد مطمئن باشید

سوالات شما:

کانال تلگرام

مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه