منفی بافی و افکار منفی را کنار بگذاریم

منفی بافی و افکار منفی را کنار بگذاریم

باید منفی بافی و افکار منفی را کنار بگذاریم حتما تابحال شده است که بافردی صحبت کنید وتاثیرات افکار منفی این صحبت راتا چند روز درخود احساس کنید.

ویا شاید درزندگی خود فردی مانند رییس دوست و یافامیلی دارید که هرباروی را می بینید باانرژی منفی خود حال شما راخراب کرده وتاثیرات آن تامدتها درروحیه شما خواهد ماند.

تعریف منفی بافی و انرژی منفی  بصورت عامیانه سخت است اما مسلماً همه شما این موضوع را تجربه کرده اید مواجه باآدم هایی که درزندگی شکست خورده ویا درقبال هر مشکلی تاسف خورده وناله می کنند وهمواره سخنان منفی و انرژی منفی را ساطع می کنند

یعنی دچار بیماری منفی بافی هستند که برروی زندگی بسیار تاثیر گذار است.

اما چه باید کرد…

راهکار در مورد منفی بافان

 

وقتی منفی بافی می کنیم بااینکه دلمان می خواهد شاد باشیم اما نمی توانیم شادی خود رابا افسردگی واحساس سرخوردگی وتاسف عوض کنیم وهرچه بیشتر جلو میرود بیشتر درخود فرو رفته وغرق میشویم.

دراین هنگام تلاش برای شاد بودن وتظاهر به شادی نتیجه ای جز افکار منفی بیشتر نداشته وندارد بنابراین در ابتدا باید افکار منفی را مشخص کرده و در ذهن خود جدا سازی کنیم

سپس آن افکار را به مرور زمان موشکافی کرده و علت آنرا درخود بیابیم بعد از آن بمرور زمان باحوصله افکار را از خود دور کرده و بجای آن افکار مثبت را جایگزین نماییم در این میان کمک دوستان همسر و والدین در درمان منفی بافی بسیار تاثیرگذار است.

به همین منوال بافردی که منفی گرا است باید باامید و انرژی مثبت مواجه شده و او را به دیدن نیمه پر لیوان ترغیب نماییم. منفی بافی و افکار منفی را کنار بگذاریم.

من نیمه پر لیوان را همیشه می نگرم و در کارهای مختلف به آن می اندیشم با این حال نباید نیمه خالی را نادیده گرفت

زیرا گاهی خلاهای موجود، خود فرصت هایی جدید ایجاد می کنند. دراین میان باید حساسیت ها را کم نموده و کمی صبوری کرد تا مشکلات حل شوند.

  • اگر منفی بافی می کنید؟
  • اگر از اطرافیانتان انرژی منفی می گیرید؟
  • همواره از آینده می ترسید؟
  • نمی توانید ترس از آینده را کنترل کنید؟
  • دوست دارید مثبت اندیش باشید؟

شما میتوانید برای حل مشکلات خود از جمله مشکلات منفی بافی و داشتن افکار منفی به این مرکز مراجعه کنید تا مشاورین ما شمارا دراین راه یاری نمایند.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

امتیازدهی به مطلب:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

43 نظر جدید برای منفی بافی و افکار منفی را کنار بگذاریم

  • موسیقی   میگوید:

    ممنون از تلاشتون موفق باشید

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه