موفقیت در گرو مثبت اندیشی

موفقیت در گرو مثبت اندیشی

یکی از رموز موفقیت انسان این است که به عاقبت هرکاری اندیشیده ، مسائل را از زوایای مختلف بررسی میکند تا تصمیم نهایی را بگیرد. اما گاهی بعضی از این مشکلات را چنان بزرگ میبیند که قدرت فکر کردن و تصمیم گیری از آنها سلب میشود.  و گاهی ممکن است به ابعاد منفی آن بیشتر فکر کنند. افراد منطقی باید سعی کنند مثبت اندیشی را سرلوحه خود قرار دهند و همیشه نیمه پر لیوان را ببینند. بر طبق نتایج به دست آمده از تحقیقات کسانی که با همه مسائل راحت برخور میکنند و سخت نمیگیرند عمر طولانی تری دارند.

رمز مثبت اندیشی در چیست؟

رمز مثبت اندیشی تغییر در باورها و نگرش هاست. برخی اوقات چنان از نعمت های خداوند غافل میشویم که جایگاه خور را فراموش میکنیم و نسبت به همه چیز حس مالکیت پیدا میکنیم به دلیل این که تفکرات منفی را جایگزین تفکرات مثبت  کرده و عامل غفلت از خود میشویم.

از دیگر نکاتی که میتوان به آن اشاره کرد این است که خانواده ها باید سعی کنند به فرزندان خود بیاموزند که لازمه رسیدن به موفقیت مثبت اندیشی و دور کردن افکار منفی از خود است . پدرومادر ها باید تلاش کنند تا کلیدهای موفقیت را به فرزندانشان بیاموزند تا فرزندانشان در سایه آرامش و راهنمایی های آنها به موفقیت دست یابند.

مرکز مشاوره

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

امتیازدهی به مطلب:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

38 نظر جدید برای موفقیت در گرو مثبت اندیشی

  • ناشناس   میگوید:

    سلام من همیشه دوست داشتم تو هر کاری موفق بشم البته نه اینکه تلاش نکنم از هر تلاشی هم دریغ نکردم ولی متأسفانه همیشه با شکست روبرو شدم به نظر شما دلیلش چی میتونه باشه؟

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه