مرکز مشاوره

مرکز مشاوره شمال تهران

مرکز مشاوره شمال تهران

با در نظر گرفتن دل مشغولی ها و حجم نگرانی ها و مشکلات در جوامع امروزی، روحیات افراد ممکن است صدمه دیده و برای شخص مشکل ایجاد کنند. این مشکلات از هرنوعی میتواند باشد ، شاید شخصی در محیط خانواده ، و شاید در محیط کار یا تحصیل خود دچار مشکلاتی شود. اما نگران نباشید ، شما تهرانیهای ساکن شمال تهران برای دریافت و استفاده از هرنوع خدمات در زمینه مشاوره میتوانید به مرکز مشاوره شمال تهران مراجعه کنید. این مرکز به شما این امکان را میدهد تا به گنجینه ای از تجربیات مشاوران و روانشناسان دسترسی پیدا کنید.

شمال تهران شامل محلات مختلفی است  تجریش و میدان تجریش ، نیاوران شامل کاخ نیاوران، قلهک، محله زیبای ازگل، لویزان با آب و هوای عالی، مینی سیتی، سوهانک، دروس، حسین‌آباد_مبارک آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه و کامرانیه، محله با ساختار اجتماعی عالی به نام جردن، مناطق دیدنی درکه،  الهیه و ولنجک، دزاشیب (قلعه بزرگی در این منطقه بوده به نام «آشِب»)

شماره های تماس 01

شوهرم بیکاره اصلا پیگیر کاراش نیست کارای اساسی مثل دفاع پایان نامه و سربازی و سرکار رو انجام نمیده

سلام.من حدود ۳ساله که ازدواج کردم مشکلم اینکه شوهرم بیکاره اصلا پیگیر کاراش نیست کارای اساسی مثل دفاع پایان نامه و سربازی و سرکار رو انجام نمیده، من بارها به صورت غیر مستقیم و مستقیم با لحن اروم وتو خوشی باهاش صحبت کردم اما بیشتر مواقع بهش برمیخوره و ناراحت میشه و بحث میکنه و چون کم میاره از من ایراد میگیره و با حرفای دیگه بحث رو به جای دیگه ای که اصلا ربطی به مشکل داره میبره…

با پدرش چندین بار صحبت کردم اما فعلا اقدامی نشده، پدر و مادر خودمم چندین بار باهاس صحبت کردن اما تاثیری نداشته…‌ با توجه به اینکه ادم خیلی غدیه من چطوری باید رفتار کنم؟

چون بیشتر مواقع خونست فاصله بحث ها و دعوا هامون خیلی کم شده و مسئله بی کاریش خیلی داره مشکل به وجود میاره ، چند روز با هم خوبیم اما دوباره خود به خود این مسئله باعث دعوا میشه و چندین روز به سردی و فاصله میگذره… من باید چی کار کنم؟ چه رفتاری درسته؟

خواهش میکنم راهنماییم کنید من خیلی تنهام نمیتونم از کسی کمک بگیرم

پاسخ

خب در این مورد فکر میکنم به اندازه کافی فرصت دادید و الان باید برای اینکه کاری رو شروع کنه تلاش کنید … در حقیقت این رفتارش میتونه از این باشه که به شما علاقه ای نداره …

خیلی از موارد وجود داره که در این امر دخیله..گاهی ایشون اونقدر کمالگراست که کارهای دیگه رو قبول نمیکنه …

بهتره در این مورد مشاوره حضوری مراجعه کنید تا با تشریح رفتارهای شوهرتون بتونید به راهکاری عملی برسید …

این رفتار توام با صبر رو صبر فعال میگن که باید بتونید ردر کنار صبوری کردن ایشون رو از این وضع خارج کنید

برای مشاوره حضوری به کجا باید مراجعه کنم؟

شوهرم از اول بیکار بوده و کلا ادم تنبلیه و میدونم حاضر نیست از کارای کوچیک و معمولی کارش رو شروع کنه یا به کسی رو بندازه
تا وقتی خودش هیچ قدمی برای خودش برنمیداره من چطوری میتونم تلاش کنم تا ازین وضعیت خارج شه..

من تا جایی که میشده از لحاظ عاطفی و محبت تلاشم رو کردم و خیلی از مواقع رابطمون خیلی خوب بوده اما به خاطر اینکه دنبال کاراش نیست باعث بحث میشه، بارها با ارامش و تو خوشی ازش سوال کردم و خواستم اما یا جواب درستی نمیده یا بحث میکنه و ناراحت میشه

پاسخ

دوست عزیز میتونید به این آدرس مراجعه کنید و لیست مراکز مشاوره ای رو مشاهده کنید
و یا با این شماره تماس حاصل کنید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

شوهرم سنش خیلی کم هست و اختلاف سنی ما حدود یک سال هست.

در خانواده ای بزرگ شده که کلا مرد سالاربوده و پدرش زن و بچه ها را کتک میزده و الان که ازدواج کرده حرف حرف پدرش هست .یعنی من واون نمیتونیم برا زندگیمون تصمیم بگیریم و..
واقعا دیگه صبرم تموم شده با یه خونواده بی رحم و نفهم طرف شدم
میخوام طلاق بگیرم ولی نمیتونم چون شوهرم وخیلط دوس دارم…
کمکم کنید
من به خاطر این از همه چی گذشتم حتی راضی شدم ب خاطرش و ب خاطر حرف باباش لباس عروس نپوشم و هیچ مراسمی برام نگرفتن
یه بار با حرف باباش میخاست طلاقم بده اما من به پاش افتادم و نزاشتم

باهمه این فداکاری ها سر هیچیزی رو من دست بلند میکنه و کتکم میزنه
واقعا نمیدونم چیکار کنم..

پاسخ

وقتی ایشون رو دوست دارید پس باید برای عشقتون فداکاری کنید.

و اگر تصمیم دیگه ای دارید باید خوب فکر کنید و قاطع عمل کنید
بهتره در این مورد مشاوره ای حضوری داشته باشید تا بتونید راهکاری مناسب رو به کار بگیرید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
دفتر قیطریه:
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
دفتر سعادت آباد:
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
دفتر شریعتی:
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

۱۳ ساله ازدواج کردم در این مدت همسرم با مشکلات شدید مالی درگیر بود

سلام من ۱۳ ساله ازدواج کردم در این مدت همسرم با مشکلات شدید مالی درگیر بود ۶ سال بیکاری قرض و بدهی و…

یک فرزند دارم الان حدود ۳ ساله که همسرم شغل ثابت داره که کلی دختر بازاریاب زیر دستش هستن پارسال متوجه خیانتی ازش شدم بهش گفتم اظهار پشیمونی کرد و بدون هیچ تضمینی فقط به حرفش ادامه دادم امسال دوباره متوجه خیانتش اونم از نوع شدید تر شدم.

الان حدود ۳ماهه که ارتباط خیلی نزدیک با دختری که ۲۰سال از خودش کوچکتره داره و من از وقتی متوجه شدم بهش گفتم و قصدم جدایی بوده و هست چون فکر میکنم کسی که آلوده این کار بشه دیگه تمومه و توبه گرگ مرگه!

این چند وقت جدا زندگی کردیم من دنبال کارهای طلاق بودم الان میگه پشیمون شده اصلا بهش اعتماد ندارم الان چکار کنم ؟

به چه ضمانتی برگردم ضمن اینکه چون برخی از اموالش به نام من بوده به دلیل مشکل چک و غیره (البته وکالت بلاعزل منو داره ولی سند پیش من بوده و تا حالا نتونسنته برگردونه) الان فکر میکنم برای اوناست که برگشته چشم دیدارشو ندارم آدم بسیار دروغگوییه!

از طرفی فرزندم جدیدا همش نگرانه جداییه و دلش نمی خواد ما جدا بشیم؟به نظر شما من چه کار کنم؟

بهترین راهکار مراجعه حضوری شما به مشاوره خانواده و طرح مشکلتون است تا بهترین تصمیم گرفته شود.

همسر من آستانه تحملش خیلی پاِِیین آمده خیلی زود رنج وحساس شده

همسر من آستانه تحملش خیلی پاِِیین آمده خیلی زود رنج وحساس شده و مدام با خاطرات وحوادث گذشته زندگی میکند ومدام با تکرار رخدادهای رنج آور سیستم عصبی اش را به هم میریزد حالت هیستریک پیدا میکند.

گریه میکند وخود زنی میکندواین رفتار متاسفانه زیاد تکرار میشود واسباب ناراحتی دخترانم شده است به طوریکه آنها نیز متاثر از رفتار مادرشان دپرس وافسرده شده اند.خوشحال میشوم راهنمایی ام کنید که چه باید بکنم؟

با سپاس بیکران

پاسخ

باید حتما دوست عزیز ایشون رو در اولین فرصت به روانشناس ارجاع بدید .با این شرایط عدم تعادل روحی خب قطعا برای خانواده هم مشکل پیش میاد و مشکل ساز میشه .که ظاهرا هم شده .

شما باید صبورانه درمان ایشون رو پیگیری کنید .ممکنه این شرایط به خاطر حادثه ای اتفاق افتاده باشه که باید دقیقا بررسی شود و به اون پرداخته بشه .

باید تلاش کنید ایشون راحت مسائل رو با شما در میان بگذارند .ایشون علاوه بر روانشناس ممکنه نیاز به مصرف دارو هم داشته باشند و چون فرزندانتون دختر هستن بهتره برای اینکه در روحیه اونها اثر سوئی نداشته باشه خودتون شخصا مشورتی با روانشناس داشته باشید.

تکرار رخدادهای گذشته ممکنه از علائم افسردگی باشه و ربطی به هیستریک نداره در هر حال با مراجعه حضوری اختلال و علت مشخص خواهد شد و امیدوارم درمان صورت گیرد و زندگی شما هم به ارامش برسد.
دراین مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
موفق باشید

برای درمان وسواس چه کارباید کرد

با سلام ابتدا باید نوع وسواس مشخص شود که صرفا فکری است یا منجر به اعمالی هم شده است و بسته به وخامت شرایط و اختلال در زندگی ابتدا به روانپزشک مراجعه شود که دارو تجویز کنند و و در صورت صلاحدید زیر نظر روانپزشک برای طی کردن درمان روانشناختی به صورت درمان کمکی باشید که کمک کننده خواهددبود .امیدوارم پیگیر باشید .

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
موفق باشید

٢٢سالمه تقریبأ یک ساله که با شوهرم که ٣۵سالشه ازدواج کردم

سلام من ٢٢سالمه تقریبأ یک ساله که با شوهرم که ٣۵ سالشه ازدواج کردم

در زمان نامزدی و این مدتی که باهم زندگی می کنیم حساسیت های بی موردی داشتم که شوهرم سعی میکرد با صحبت حلش کنه این اتفاق زیاد تکرار شد بعد از عروسی شرایط کاری همسرم بهم خورد و الان شرایط روحی خوبی نداره و به من هم اصلأ تمایلی نداره.

میگه نسبت به زندگی بی انگیزش کردم، خیلی ناراحتم دنبال مشاور میگردم که هم با تجربا باشن هم آقا باشن شما میتونین راهنماییى کنید.

پاسخ

دوست عزیز تا مشکل کاری ایشون حل نشه هیچ کاری از دست کسی ساخته نیست …

پس بهتره با همفکری هم و دوستان و افراد قابل اعتماد این مشکل و حل کنید
چون مردان در مشکلات مالی و شغلی بداخلاق و حساس می شوند
در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

خود شما فکر می کنید چرا ایشون این رفتار رو داشتند و چه شرایطی به غیر از مسائل کاری بعد از عروسی تغییر کرده که ایشون چنین نظری دارند.

به هر حال ممکنه رفتارهایی در این بین مشکل ساز شده باشد البته نمی توان قطعی نظر داد چون از طرف همسرتون هم ممکنه مساله ای باشد که بی اطلاع هستید در هر حال امیدوارم با مراجعه مرتفع شود.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
موفق باشید

منبع: com.مرکزمشاوره


صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

administrator

مقالات مرتبط

136 نظرات

 • ملكه اسيايي , دسامبر 31, 2014 @ 12:52 ب.ظ

  کنار بیا حداقل در ظاهر…

 • هدیه , ژانویه 30, 2015 @ 4:22 ب.ظ

  با سلام.من حدود ۳ساله که ازدواج کردم مشکلم اینکه شوهرم بیکاره اصلا پیگیر کاراش نیست کارای اساسی مثل دفاع پایان نامه و سربازی و سرکار رو انجام نمیده، من بارها به صورت غیر مستقیم و مستقیم با لحن اروم وتو خوشی باهاش صحبت کردم اما بیشتر مواقع بهش برمیخوره و ناراحت میشه و بحث میکنه و چون کم میاره از من ایراد میگیره و با حرفای دیگه بحث رو به جای دیگه ای که اصلا ربطی به مشکل داره میبره… با پدرش چندین بار صحبت کردم اما فعلا اقدامی نشده، پدر و مادر خودمم چندین بار باهاس صحبت کردن اما تاثیری نداشته…‌ با توجه به اینکه ادم خیلی غدیه من چطوری باید رفتار کنم؟ چون بیشتر مواقع خونست فاصله بحث ها و دعوا هامون خیلی کم شده و مسئله بی کاریش خیلی داره مشکل به وجود میاره ، چند روز با هم خوبیم اما دوباره خود به خود این مسئله باعث دعوا میشه و چندین روز به سردی و فاصله میگذره… من باید چی کار کنم؟ چه رفتاری درسته؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید من خیلی تنهام نمیتونم از کسی کمک بگیرم

  • Anonymous , ژانویه 31, 2015 @ 10:29 ق.ظ

   خب در این مورد فکر میکنم به اندازه کافی فرصت دادید و الان باید برای اینکه کاری رو شروع کنه تلاش کنید … در حقیقت این رفتارش میتونه از این باشه که به شما علاقه ای نداره … خیلی از موارد وجود داره که در این امر دخیله..گاهی ایشون اونقدر کمالگراست که کارهای دیگه رو قبول نمیکنه …بهتره در این مورد مشاوره حضوری مراجعه کنید تا با تشریح رفتارهای شوهرتون بتونید به راهکاری عملی برسید … این رفتار توام با صبر رو صبر فعال میگن که باید بتونید ردر کنار صبوری کردن ایشون رو از این وضع خارج کنید

 • هدیه , ژانویه 31, 2015 @ 11:09 ق.ظ

  برای مشاوره حضوری به کجا باید مراجعه کنم؟
  شوهرم از اول بیکار بوده و کلا ادم تنبلیه و میدونم حاضر نیست از کارای کوچیک و معمولی کارش رو شروع کنه یا به کسی رو بندازه
  تا وقتی خودش هیچ قدمی برای خودش برنمیداره من چطوری میتونم تلاش کنم تا ازین وضعیت خارج شه.. من تا جایی که میشده از لحاظ عاطفی و محبت تلاشم رو کردم و خیلی از مواقع رابطمون خیلی خوب بوده اما به خاطر اینکه دنبال کاراش نیست باعث بحث میشه، بارها با ارامش و تو خوشی ازش سوال کردم و خواستم اما یا جواب درستی نمیده یا بحث میکنه و ناراحت میشه

  • Anonymous , ژانویه 31, 2015 @ 2:34 ب.ظ

   دوست عزیز میتونید به این آدرس مراجعه کنید و لیست مراکز مشاوره ای رو مشاهده کنید
   و یا با این شماره تماس حاصل کنید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

 • الی , آوریل 6, 2016 @ 11:33 ب.ظ

  شوهرم سنش خیلی کم هست و اختلاف سنی ما حدود یک سال هست.در خانواده ای بزرگ شده که کلا مرد سالاربوده و پدرش زن و بچه ها را کتک میزده .و الان که ازدواج کرده حرف حرف پدرش هست .یعنی من واون نمیتونیم برا زندگیمون تصمیم بگیریم و..
  واقعا دیگه صبرم تموم شده با یه خونواده بی رحم و نفهم طرف شدم
  میخوام طلاق بگیرم ولی نمیتونم چون شوهرم وخیلط دوس دارم…
  کمکم کنید
  من به خاطر این از همه چی گذشتم حتی راضی شدم ب خاطرش و ب خاطر حرف باباش لباس عروس نپوشم و هیچ مراسمی برام نگرفتن
  یه بار با حرف باباش میخاست طلاقم بده اما من به پاش افتادم و نزاشتم

  باهمه این فداکاری ها سر هیچیزی رو من دست بلند میکنه و کتکم میزنه
  واقعا نمیدونم چیکار کنم..

  • راهنما , آوریل 7, 2016 @ 11:13 ق.ظ

   وقتی ایشون رو دوست دارید پس باید برای عشقتون فداکاری کنید … و اگر تصمیم دیگه ای دارید باید خوب فکر کنید و قاطع عمل کنید
   بهتره در این مورد مشاوره ای حضوری داشته باشید تا بتونید راهکاری مناسب رو به کار بگیرید

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

 • مینو , دسامبر 24, 2016 @ 9:40 ق.ظ

  سلام من ۱۳ ساله ازدواج کردم در این مدت همسرم با مشکلات شدید مالی درگیر بود ۶ سال بیکاری قرض و بدهی و… یک فرزند دارم الان حدود ۳ ساله که همسرم شغل ثابت داره که کلی دختر بازاریاب زیر دستش هستن پارسال متوجه خیانتی ازش شدم بهش گفتم اظهار پشیمونی کرد و بدون هیچ تضمینی فقط به حرفش ادامه دادم امسال دوباره متوجه خیانتش اونم از نوع شدید تر شدم الان حدود ۳ماهه که ارتباط خیلی نزدیک با دختری که ۲۰سال از خودش کوچکتره داره و من از وقتی متوجه شدم بهش گفتم و قصدم جدایی بوده و هست چون فکر میکنم کسی که آلوده این کار بشه دیگه تمومه و توبه گرگ مرگه!این چند وقت جدا زندگی کردیم من دنبال کارهای طلاق بودم الان میگه پشیمون شده اصلا بهش اعتماد ندارم الان چکار کنم ؟به چه ضمانتی برگردم ضمن اینکه چون برخی از اموالش به نام من بوده به دلیل مشکل چک و غیره (البته وکالت بلاعزل منو داره ولی سند پیش من بوده و تا حالا نتونسنته برگردونه)الان فکر میکنم برای اوناست که برگشته چشم دیدارشو ندارم آدم بسیار دروغگوییه !از طرفی فرزندم جدیدا همش نگرانه جداییه و دلش نمی خواد ما جدا بشیم؟به نظر شما من چه کار کنم؟؟

  • dr-salary , دسامبر 24, 2016 @ 4:03 ب.ظ

   با سلام
   بهترین راهکار مراجعه حضوری شما به شماور خانواده و طرح مشکلتون است تا بهترین تصمیم گرفته شود

 • علی اسلامی , می 6, 2017 @ 11:28 ق.ظ

  سلام وقت بخر
  همسر من آستانه تحملش خیلی پاِِیین آمده خیلی زود رنج وحساس شده و مدام با خاطرات وحوادث گذشته زندگی میکند ومدام با تکرار رخدادهای رنج آور سیستم عصبی اش را به هم میریزد حالت هیستریک پیدا میکندگریه میکند وخود زنی میکندواین رفتار متاسفانه زیاد تکرار میشود واسباب ناراحتی دخترانم شده است به طوریکه آنها نیز متاثر از رفتار مادرشان دپرس وافسرده شده اند.خوشحال میشوم راهنمایی ام کنید که چه باید بکنم؟ با سپاس بیکران

  • مشاور , می 6, 2017 @ 1:28 ب.ظ

   با سلام
   باید حتما دوست عزیز ایشون رو در اولین فرصت به روانشناس ارجاع بدید .با این شرایط عدم تعادل روحی خب قطعا برای خانواده هم مشکل پیش میاد و مشکل ساز میشه .که ظاهرا هم شده .شما باید صبورانه درمان ایشون رو پیگیری کنید .ممکنه این شرایط به خاطر حادثه ای اتفاق افتاده باشه که باید دقیقا بررسی شود و به اون پرداخته بشه .باید تلاش کنید ایشون راحت مسائل رو با شما در میان بگذارند .ایشون علاوه بر روانشناس ممکنه نیاز به مصرف دارو هم داشته باشند و چون فرزندانتون دختر هستن بهتره برای اینکه در روحیه اونها اثر سوئی نداشته باشه خودتون شخصا مشورتی با روانشناس داشته باشید ..تکرار رخدادهای گذشته ممکنه از علائم افسردگی باشه و ربطی به هیستریک نداره در هر حال با مراجعه حضوری اختلال و علت مشخص خواهد شد و امیدوارم درمان صورت گیرد و زندگی شما هم به ارامش برسد.
   دراین مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
   موفق باشید

 • majid , ژوئن 27, 2017 @ 10:03 ق.ظ

  با سلام
  برای درمان وسواس چه کارباید کرد

  • مشاور , ژوئن 27, 2017 @ 10:47 ق.ظ

   با سلام ابتدا باید نوع وسواس مشخص شود که صرفا فکری است یا منجر به اعمالی هم شده است و بسته به وخامت شرایط و اختلال در زندگی ابتدا به روانپزشک مراجعه شود که دارو تجویز کنند و و در صورت صلاحدید زیر نظر روانپزشک برای طی کردن درمان روانشناختی به صورت درمان کمکی باشید که کمک کننده خواهددبود .امیدوارم پیگیر باشید .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
   موفق باشید

 • نازنين , جولای 11, 2017 @ 12:01 ق.ظ

  سلام من ٢٢سالمه تقریبأ یک ساله که با شوهرم که ٣۵سالشه ازدواج کردم
  در زمان نامزدی و این مدتی که باهم زندگی میکنیم حساسیت های بی موردی داشتم که شوهرم سعی میکرد با صحبت حلش کنه این اتفاق زیاد تکرار شد بعد از عروسی شرایط کاری همسرم بهم خورد و الان شرایط روحی خوبی نداره و به من هم اصلأ تمایلی نداره میگه نسبت به زندگی بی انگیزش کردم ،خیلی ناراحتم دنبال مشاور میگردم که هم با تجربا باشن هم آقا باشن شما میتونین راهنماییى کنید

  • راهنما , جولای 11, 2017 @ 8:47 ب.ظ

   دوست عزیز تا مشکل کاری ایشون حل نشه هیچ کاری از دست کسی ساخته نیست … پس بهتره با همفکری هم و دوستان و افراد قابل اعتماد این مشکل و حل کنید
   چون مردان در مشکلات مالی و شغلی بداخلاق و حساس میشوند
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

  • مشاور , جولای 12, 2017 @ 11:58 ب.ظ

   با سلام
   خود شما فکر می کنید چرا ایشون این رفتار رو داشتند و اچه شرایطی به غیر از مسائل کاری بعد از عروسی تغییر کرده که ایشون چنین نظری دارند .به هر حال ممکنه رفتارهایی در این بین مشکل ساز شده باشد البته نمی توان قطعی نظر داد چون از طرف همسرتون هم ممکنه مساله ای باشد که بی اطلاع هستید در هر حال امیدوارم با مراجعه مرتفع شود
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.