مرکز مشاوره اسلامشهر

مرکز مشاوره اسلامشهر
مرکز مشاوره اسلامشهرReviewed by دكتر رومياني on Jul 23Rating: 4.5مرکز مشاوره اسلامشهرمرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است.

بسیارند کسانی که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فواید و محاسن مشاوره با یک مشاور خوب ،دکتر روانشناس و دکتر روانپزشک ،آن را کاری بی فایده و بیهوده میپندارند و حتی ممکن است مراجعه به روانشناس و مشاور را عیب بدانند.

مشاوره در میان گذاشتن احساس قلبی و تفکرات شخص با اطمینان ، اعتماد و صمیمیت با مشاور باتجربه است که تمام و کمال به سخنان شما به صورت کاملا  بی طرفانه گوش فرا میدهد است ، این کار به ویژه زمانی که می خواهید تصمیمی بگیرید و دچار سردرگمی هستید بسیار کارساز خواهد بود . مشاوره به ما کمک می کند تا بر توانایی ها و نقاط قوت خویش آگاه شویم و آنها را به بهترین شکل به کار گیریم .پس چه خوب است در مواقع لزوم با مراجعه به یک مرکز مشاوره معتبر و مشورت با یک مشاور به خودمان کمک کنیم تا در زندگی خود فردی موفق تر باشیم.

مرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است. این مرکز با به خدمت گرفتن مشاورانی با تجربه در زمینه های مشاوره خانواده نوری ، مشاوره ازدواج نوری، مشاوره خانواده میدان نماز ،مشاوره ازدواج محمدیه و مشاوره خانواده محمدیه آماده پاسخ گویی به مشکلات شما مردم عزیز و گرانقدر است.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

125 نظر جدید برای مرکز مشاوره اسلامشهر

 • محسن   میگوید:

  با سلام من۲۷ سالمه. ۱۰ماه پیش از دخترعموم که ۱۹سالش هست خواستگاری کردم و بعد از اینکه جواب مثبت داد ۵ماه پیش عقد کردم. اما تا الآن که ۵ماه گذشته کوچکترین رابطه جنسی نداشتیم. حتی موقعی که میخوام باهاش معاشقه کنم یا نوازش و بغلش کنم خوشش نمیاد و شاید به ۲دقیقه نکشه که میگه بسه اذیت نکن. تو این مدت خیلی سعی کردم و باهاش صحبت کردم که من نیاز دارم که حداقل بغلت کنم و معاشقه داشته باشیم ولی میگه همه چی باید بمونه برای بعد از عروسی. من خیلی عذاب می کشم چون حداقل ۷ماه تا عروسی مونده و من خیلی دوستش دارم. لطفاً راهنمایی کنید.

  • Anonymous   میگوید:

   خب دراین مورد بهترین راهی که میتونید انجام بدید مراجعه به مشاوره است ت ادر این مورد هم به شما و هم به ایشون کمک کنه مشکلو حل کنید .. شاید ایشون فردی سرد مزاج باشه و برای این مشکل دلایلی وجود داره که مشاور باید بررسی کنه تا این حالت از بین بره .. از طرفی دیده شده افراد طرز برخورد با همسرو نمیدونستن و با آموزش تونستن با همدیگه رابطه برقرار بکنن و از این حالت سکون و سردی خارج بشن
   پس بهتره در این مورد با مشاوری متعهد مشورت کنید که میتونید آدرس رو از اداره بهزیستی شهرتون بدست بیارید

 • زهرا   میگوید:

  مامان سه قلو ها این بدون که تنها نیستی و بیشتر خانمها مثل شما هستند من هم دو بچه کوچک دارم و دقیقا می دانم که چه حالی داری… اگه بتونی تصور کنی که کسی نداری زندگی راحتتر میشه.

 • Anonymous   میگوید:

  سلام چطوری میشه یکی رو فراموش کرد؟

  ۹

  • Anonymous   میگوید:

   به نظر شما میشه خاطره ای رو فراموش کرد؟
   مسلما” نه ما بزرگترین مغز رو در بین جانداران داریم و این یعنی اینکه میتونیم اطلاعات زیادی رو در اون ذخیره کنیم …شاید گذر زمان بتونه خاطره ای رو کمرنگ کنه ولی هیچوقت نمیشه فراموشش کرد…مگه یاد بگیرید اجازه ورود بهش ندید

 • علی   میگوید:

  سلام یه مشاوره تواسلامشهر معرفی کنیدلطفا

  • Anonymous   میگوید:

   در این مورد دوست عزیز باید با اداره بهزیستی شهرستان خودتون تماس بگیرید و لیست مراکز مشاوره ای معتبر رو دریافت کنید

 • عسل   میگوید:

  دختری دارم ۲۲ سال و دانشجو در زمان دبیرستان با پسری دوست شده بود و تلفنی ارتباط داشت من فهمیدم و ازش خواستم رابطشو قطع کنه و ظاهرا قبول کرد و قطع شد تا امسال که یه روز به طور اتفاقی یه سی دی تو اتاقش پیدا کردم دیدم تمام عکسهایی بود که با پسره گرفته دخترم تک فرزنده خیلی دوسش دارم با اینکه پنهان کاری کرده حالا چه کنم چطور این موضوع را مطرح کنم شماره پسره و آدرسشو هم دارم لطفا راهنمایی کنید

  • راهنما   میگوید:

   در این مورد باید با فرزندتون دوست باشید و بتونید در این قالب مطالب و خطرات رو بیان کنید … وقتی بتونید اعتمادش رو جلب کنید به حرفهای شما هم اهمیت میده
   در این مورد حتما ” با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

 • رضا   میگوید:

  باسلام خواهر بنده حدود یک ماه ونیم است شوهرش به رحمت خدارفته است ودارای سه فرزند نوجوان میباشد که با مادرشوهرش زندگی میکند متاسفانه آزارواذیت وی پس از مرگ دامادمان شدت یافته بطوری که خواهرم قادربه ادامه زندگی نیست وهربارطی تماس باما اعلام میکند که مادرشوهرش گفته به برادرت بگو بیاد تورروببره خونه خودش حال تکلیف قانونی ماچیست؟ لطفا راهنمایی فرمایید.
  که بعدازسالها زندگی بدون هیچ اندوخته وپس اندازی چکارباید بکند.

  • راهنما   میگوید:

   تکلیف قانونی رو از طریق وکیل میتونید پیش ببرید … پس با وکلای حاضر در واحد ارشاد و معاضدت قضایی دادگستری مشورت کنید

 • سپيده   میگوید:

  سلام من دخترى ۲۴ساله هستم ک دوساله ازدواج کردم اما همیشه سعى کردم نیا هاى همسرم از هر نظرى ک بوده براورده بشه مخصوصا جنسىولى حالا ى شب همسرم با حال عجیبى برگشت ک بقول خودش با من درد دل کنه گفت من وقتى ى خانوم خوش تیپو خوش اىتیل میبینم تا ى هفته فکرم مشغول اونه ک اى کاش میشد من ى شب پیش اون بخوابم ومن خیلى نگران زندگیم هستم وحساس شدم تکلیف من چیه?

  • راهنما   میگوید:

   این حس در اکثر مردان هست و در این مورد بهترین راه حل جذب فرد با محبت و اراسته کردنه خود شماست
   تا ایشون رو وقتی چنین فکری به سرش میزنه ارضائ کنید و نیازش رو برطرف …

   • سپيده   میگوید:

    من همیشه سعیم بر این بوده وبراى حفظ زندگیم از هیچ کارى دریغ نمیکنم اما من ب اون قسمت فکرمیکنم ک یعنى باید تا اخر عمرهرروز ارایش کرده و لباس پوشیده جلوى در حاضر باشم و اگه ى روز اینطور نباشه تکلیف چیه?باید فرداش نگران این باشم ک ى دختر خوشگل و خوش تیپ دل همسرمو ندزده.بعدهمسرم بمن گفت ک بریم پیش روانشاس تا کمکش کنه وگفت سعیم بر اینه خودمو اصلاح کنم اما اگه روانشناس نتونست کمکم کنه اجازه میدى زن صیغه کنم?حالا ما از اون موضوع رد شدیم و من واقعا دوسش دارم اما الان اون اعتماد قبلو بهش ندارم و فکرخودم در حال خراب شدنه.

 • رزیتا   میگوید:

  سلام لطفا برای مشاوره قبل ازدواج یک مشاور خوب داخل اسلامشهر به من معرفی کنید

  • راهنما   میگوید:

   با اداره بهزیستی منطقه خودتون تماس بگیرید

 • سارا   میگوید:

  سلام من دختری ۲۵ ساله هستم ک دو ماهه با یه پسره ۳۳ ساله عقد کردم ما کاملا غریبه هستیم و هیچ شناختی روی هم نداشتیم اما علیرغم محبتی که بهم داریم بینمون زیاد حرف و بگو مگو پیش میاد،همسرم خیلی سخت گیره و همیشه میگه چون من مرد هستم باید درباره تمام مسایل زندگی تصمیم بگیرم و تو هم نباید اعتراضی کنی،منم دختری نیستم ک بتونم با این شرایط کنار بیام لطفا راهنماییم کنید

  • راهنما   میگوید:

   پس تا زندگی مشترکتون رو شروع نکردید باید در این خصوص مشاوره و مشورت کنید و تصمیم نهایی رو بگیرید
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید

   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

 • فرشید موسوی   میگوید:

  سلام.من ونامزدم به مشکل جدی برخوردیم و مشکل ما خوانواده هامون هست امکانش هست مرکز مشاوره فوق تخصصی معرفی کنید؟

  • راهنما   میگوید:

   در این مورد حتما” با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

 • زهرا   میگوید:

  سلام من پسر ۵ساله دارم خیلی عصبی و پرخاشگره تو خواب دندوناشو خیلی بهم فشار میده چکار کنم؟

  • راهنما   میگوید:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

 • Sahar   میگوید:

  سلام لطفا شماره تماس و ادرس یه مرکز مشاور خانواده در اسلامشهر که حوالی شهرک قایمیه باشه بهم معرفی کنین و بگین ویزیتش چقدره؟
  ممنون

  • راهنما   میگوید:

   با اداره بهزیستی ناحیه خودتون تماس بگیرید

 • هانیه   میگوید:

  سلام من۲۱سالمه من خیانتی به دوست پسرم کردم دوسال پیش خانوادش زندگی کردم خیلی دوسش دارم ولی نمیدونم دلیله کار های من چیه،بعد دوسال باز بهش خیانت کردم و دیگه بهم اعتماد نداره ولی بازم پشتم و ایستاده ولی میگه دیگه دوست ندارم دیگه تورو نمیخوام من الان باید چیکار کنم هیچ جوره نمیتونم از دلش در بیارم تورو خدا کمکم کنین

  • راهنما   میگوید:

   الان انتظار دارید چه راهکاری به شما داده بشه ؟

 • پروانه   میگوید:

  من دختری ۲۸ ساله هستم ۶ سال پیش با مردی ۳۱ساله ازدواج کردم اولش فکرنمیکردم اینقدر سخت گیر باشه اینقدر به وسبله خای اوراقی که میخره دلبند باشه بطوریکه خونه ما شده یه مغازه سمساری. خیلی باهاش صحبت میکنم بطوریکه مورپ تمسخر همه شدیم با این کاراش.‌من خیلی خسته شدم درضمن بددهن هم هست به شدت. حالا من چیکار کنم

  • راهنما   میگوید:

   با سلام
   سرکار خانم شما ۶ سال زندگی مشترک دارید .در این مدت آیا شما دلبستگی های خاصی نداشته اید .این رفتار اگر چه شما را آزار می دهد ولی باید درست با همسرتان مطرح کنید .اصولا برای این رفتارها علت زیر بنایی وجود دارد که در روانشناسی قابل تحلیل است .گاهی رفتارهای ما باعث حساسیت بیشتر می شود .به این نکته توجه کنید که ایا بیش از حد این رفتار را گوشزد کرده اید یا خیر .گاهی حتی مشکلات عاطفی زوجین باعث علاقه به اشیا می شود و این طور مشغولیت ایجاد می کنند .در مورد بدهن بودن به نظرم به اگر همسر شما رضایت دارد به مشاوره مراجعه کنید .
   ولی همیشه به یاد داشته باشید در ارتباط هر دو نفر نقش دارند نه تنها یک فرد

 • رضا   میگوید:

  ببخشید میشه چند مرکز مشاوره تحصیلی تو اسلامشهر رو معرفی کنید.

سوالات شما:

کانال تلگرام

مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه