مرکز مشاوره اسلامشهر

مرکز مشاوره اسلامشهر
مرکز مشاوره اسلامشهرReviewed by دكتر رومياني on Jul 23Rating: 4.5مرکز مشاوره اسلامشهرمرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است.

بسیارند کسانی که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فواید و محاسن مشاوره با یک مشاور خوب ،دکتر روانشناس و دکتر روانپزشک ،آن را کاری بی فایده و بیهوده میپندارند و حتی ممکن است مراجعه به روانشناس و مشاور را عیب بدانند.

مشاوره در میان گذاشتن احساس قلبی و تفکرات شخص با اطمينان ، اعتماد و صميميت با مشاور باتجربه است كه تمام و کمال به سخنان شما به صورت کاملا  بي طرفانه گوش فرا میدهد است ، اين كار به ويژه زماني كه مي خواهيد تصميمي بگيريد و دچار سردرگمی هستید بسیار کارساز خواهد بود . مشاوره به ما كمك مي كند تا بر توانايي ها و نقاط قوت خويش آگاه شويم و آنها را به بهترین شکل به کار گیریم .پس چه خوب است در مواقع لزوم با مراجعه به یک مرکز مشاوره معتبر و مشورت با یک مشاور به خودمان کمک کنیم تا در زندگی خود فردی موفق تر باشیم.

مرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است. این مرکز با به خدمت گرفتن مشاورانی با تجربه در زمینه های مشاوره خانواده نوری ، مشاوره ازدواج نوری، مشاوره خانواده میدان نماز ،مشاوره ازدواج محمدیه و مشاوره خانواده محمدیه آماده پاسخ گویی به مشکلات شما مردم عزیز و گرانقدر است.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

108 نظر جدید برای مرکز مشاوره اسلامشهر

  • علی   میگوید:

    سلام یه مشاوره تواسلامشهر معرفی کنیدلطفا

    • Anonymous   میگوید:

      در این مورد دوست عزیز باید با اداره بهزیستی شهرستان خودتون تماس بگیرید و لیست مراکز مشاوره ای معتبر رو دریافت کنید

سوالات شما: