مرکز مشاوره اسلامشهر

مرکز مشاوره اسلامشهر
مرکز مشاوره اسلامشهرReviewed by دكتر رومياني on Jul 23Rating: 4.5مرکز مشاوره اسلامشهرمرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است.

بسیارند کسانی که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فواید و محاسن مشاوره با یک مشاور خوب ،دکتر روانشناس و دکتر روانپزشک ،آن را کاری بی فایده و بیهوده میپندارند و حتی ممکن است مراجعه به روانشناس و مشاور را عیب بدانند.

مشاوره در میان گذاشتن احساس قلبی و تفکرات شخص با اطمینان ، اعتماد و صمیمیت با مشاور باتجربه است که تمام و کمال به سخنان شما به صورت کاملا  بی طرفانه گوش فرا میدهد است ، این کار به ویژه زمانی که می خواهید تصمیمی بگیرید و دچار سردرگمی هستید بسیار کارساز خواهد بود . مشاوره به ما کمک می کند تا بر توانایی ها و نقاط قوت خویش آگاه شویم و آنها را به بهترین شکل به کار گیریم .پس چه خوب است در مواقع لزوم با مراجعه به یک مرکز مشاوره معتبر و مشورت با یک مشاور به خودمان کمک کنیم تا در زندگی خود فردی موفق تر باشیم.

مرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است. این مرکز با به خدمت گرفتن مشاورانی با تجربه در زمینه های مشاوره خانواده نوری ، مشاوره ازدواج نوری، مشاوره خانواده میدان نماز ،مشاوره ازدواج محمدیه و مشاوره خانواده محمدیه آماده پاسخ گویی به مشکلات شما مردم عزیز و گرانقدر است.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

110 نظر جدید برای مرکز مشاوره اسلامشهر

 • محسن   میگوید:

  با سلام من۲۷ سالمه. ۱۰ماه پیش از دخترعموم که ۱۹سالش هست خواستگاری کردم و بعد از اینکه جواب مثبت داد ۵ماه پیش عقد کردم. اما تا الآن که ۵ماه گذشته کوچکترین رابطه جنسی نداشتیم. حتی موقعی که میخوام باهاش معاشقه کنم یا نوازش و بغلش کنم خوشش نمیاد و شاید به ۲دقیقه نکشه که میگه بسه اذیت نکن. تو این مدت خیلی سعی کردم و باهاش صحبت کردم که من نیاز دارم که حداقل بغلت کنم و معاشقه داشته باشیم ولی میگه همه چی باید بمونه برای بعد از عروسی. من خیلی عذاب می کشم چون حداقل ۷ماه تا عروسی مونده و من خیلی دوستش دارم. لطفاً راهنمایی کنید.

  • Anonymous   میگوید:

   خب دراین مورد بهترین راهی که میتونید انجام بدید مراجعه به مشاوره است ت ادر این مورد هم به شما و هم به ایشون کمک کنه مشکلو حل کنید .. شاید ایشون فردی سرد مزاج باشه و برای این مشکل دلایلی وجود داره که مشاور باید بررسی کنه تا این حالت از بین بره .. از طرفی دیده شده افراد طرز برخورد با همسرو نمیدونستن و با آموزش تونستن با همدیگه رابطه برقرار بکنن و از این حالت سکون و سردی خارج بشن
   پس بهتره در این مورد با مشاوری متعهد مشورت کنید که میتونید آدرس رو از اداره بهزیستی شهرتون بدست بیارید

 • زهرا   میگوید:

  مامان سه قلو ها این بدون که تنها نیستی و بیشتر خانمها مثل شما هستند من هم دو بچه کوچک دارم و دقیقا می دانم که چه حالی داری… اگه بتونی تصور کنی که کسی نداری زندگی راحتتر میشه.

 • Anonymous   میگوید:

  سلام چطوری میشه یکی رو فراموش کرد؟

  ۹

  • Anonymous   میگوید:

   به نظر شما میشه خاطره ای رو فراموش کرد؟
   مسلما” نه ما بزرگترین مغز رو در بین جانداران داریم و این یعنی اینکه میتونیم اطلاعات زیادی رو در اون ذخیره کنیم …شاید گذر زمان بتونه خاطره ای رو کمرنگ کنه ولی هیچوقت نمیشه فراموشش کرد…مگه یاد بگیرید اجازه ورود بهش ندید

 • علی   میگوید:

  سلام یه مشاوره تواسلامشهر معرفی کنیدلطفا

  • Anonymous   میگوید:

   در این مورد دوست عزیز باید با اداره بهزیستی شهرستان خودتون تماس بگیرید و لیست مراکز مشاوره ای معتبر رو دریافت کنید

 • عسل   میگوید:

  دختری دارم ۲۲ سال و دانشجو در زمان دبیرستان با پسری دوست شده بود و تلفنی ارتباط داشت من فهمیدم و ازش خواستم رابطشو قطع کنه و ظاهرا قبول کرد و قطع شد تا امسال که یه روز به طور اتفاقی یه سی دی تو اتاقش پیدا کردم دیدم تمام عکسهایی بود که با پسره گرفته دخترم تک فرزنده خیلی دوسش دارم با اینکه پنهان کاری کرده حالا چه کنم چطور این موضوع را مطرح کنم شماره پسره و آدرسشو هم دارم لطفا راهنمایی کنید

  • راهنما   میگوید:

   در این مورد باید با فرزندتون دوست باشید و بتونید در این قالب مطالب و خطرات رو بیان کنید … وقتی بتونید اعتمادش رو جلب کنید به حرفهای شما هم اهمیت میده
   در این مورد حتما ” با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر قیطریه:
   ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
   دفتر شریعتی:
   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

 • رضا   میگوید:

  باسلام خواهر بنده حدود یک ماه ونیم است شوهرش به رحمت خدارفته است ودارای سه فرزند نوجوان میباشد که با مادرشوهرش زندگی میکند متاسفانه آزارواذیت وی پس از مرگ دامادمان شدت یافته بطوری که خواهرم قادربه ادامه زندگی نیست وهربارطی تماس باما اعلام میکند که مادرشوهرش گفته به برادرت بگو بیاد تورروببره خونه خودش حال تکلیف قانونی ماچیست؟ لطفا راهنمایی فرمایید.
  که بعدازسالها زندگی بدون هیچ اندوخته وپس اندازی چکارباید بکند.

  • راهنما   میگوید:

   تکلیف قانونی رو از طریق وکیل میتونید پیش ببرید … پس با وکلای حاضر در واحد ارشاد و معاضدت قضایی دادگستری مشورت کنید

 • سپيده   میگوید:

  سلام من دخترى ۲۴ساله هستم ک دوساله ازدواج کردم اما همیشه سعى کردم نیا هاى همسرم از هر نظرى ک بوده براورده بشه مخصوصا جنسىولى حالا ى شب همسرم با حال عجیبى برگشت ک بقول خودش با من درد دل کنه گفت من وقتى ى خانوم خوش تیپو خوش اىتیل میبینم تا ى هفته فکرم مشغول اونه ک اى کاش میشد من ى شب پیش اون بخوابم ومن خیلى نگران زندگیم هستم وحساس شدم تکلیف من چیه?

  • راهنما   میگوید:

   این حس در اکثر مردان هست و در این مورد بهترین راه حل جذب فرد با محبت و اراسته کردنه خود شماست
   تا ایشون رو وقتی چنین فکری به سرش میزنه ارضائ کنید و نیازش رو برطرف …

   • سپيده   میگوید:

    من همیشه سعیم بر این بوده وبراى حفظ زندگیم از هیچ کارى دریغ نمیکنم اما من ب اون قسمت فکرمیکنم ک یعنى باید تا اخر عمرهرروز ارایش کرده و لباس پوشیده جلوى در حاضر باشم و اگه ى روز اینطور نباشه تکلیف چیه?باید فرداش نگران این باشم ک ى دختر خوشگل و خوش تیپ دل همسرمو ندزده.بعدهمسرم بمن گفت ک بریم پیش روانشاس تا کمکش کنه وگفت سعیم بر اینه خودمو اصلاح کنم اما اگه روانشناس نتونست کمکم کنه اجازه میدى زن صیغه کنم?حالا ما از اون موضوع رد شدیم و من واقعا دوسش دارم اما الان اون اعتماد قبلو بهش ندارم و فکرخودم در حال خراب شدنه.

سوالات شما:

کانال تلگرام

مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه