مرکز مشاوره اسلامشهر

مرکز مشاوره اسلامشهر
مرکز مشاوره اسلامشهرReviewed by دكتر رومياني on Jul 23Rating: 4.5مرکز مشاوره اسلامشهرمرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است.

بسیارند کسانی که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فواید و محاسن مشاوره با یک مشاور خوب ،دکتر روانشناس و دکتر روانپزشک ،آن را کاری بی فایده و بیهوده میپندارند و حتی ممکن است مراجعه به روانشناس و مشاور را عیب بدانند.

مشاوره در میان گذاشتن احساس قلبی و تفکرات شخص با اطمینان ، اعتماد و صمیمیت با مشاور باتجربه است که تمام و کمال به سخنان شما به صورت کاملا  بی طرفانه گوش فرا میدهد است ، این کار به ویژه زمانی که می خواهید تصمیمی بگیرید و دچار سردرگمی هستید بسیار کارساز خواهد بود . مشاوره به ما کمک می کند تا بر توانایی ها و نقاط قوت خویش آگاه شویم و آنها را به بهترین شکل به کار گیریم .پس چه خوب است در مواقع لزوم با مراجعه به یک مرکز مشاوره معتبر و مشورت با یک مشاور به خودمان کمک کنیم تا در زندگی خود فردی موفق تر باشیم.

مرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است. این مرکز با به خدمت گرفتن مشاورانی با تجربه در زمینه های مشاوره خانواده نوری ، مشاوره ازدواج نوری، مشاوره خانواده میدان نماز ،مشاوره ازدواج محمدیه و مشاوره خانواده محمدیه آماده پاسخ گویی به مشکلات شما مردم عزیز و گرانقدر است.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

103 نظر جدید برای مرکز مشاوره اسلامشهر

 • محسن   میگوید:

  با سلام من۲۷ سالمه. ۱۰ماه پیش از دخترعموم که ۱۹سالش هست خواستگاری کردم و بعد از اینکه جواب مثبت داد ۵ماه پیش عقد کردم. اما تا الآن که ۵ماه گذشته کوچکترین رابطه جنسی نداشتیم. حتی موقعی که میخوام باهاش معاشقه کنم یا نوازش و بغلش کنم خوشش نمیاد و شاید به ۲دقیقه نکشه که میگه بسه اذیت نکن. تو این مدت خیلی سعی کردم و باهاش صحبت کردم که من نیاز دارم که حداقل بغلت کنم و معاشقه داشته باشیم ولی میگه همه چی باید بمونه برای بعد از عروسی. من خیلی عذاب می کشم چون حداقل ۷ماه تا عروسی مونده و من خیلی دوستش دارم. لطفاً راهنمایی کنید.

  • Anonymous   میگوید:

   خب دراین مورد بهترین راهی که میتونید انجام بدید مراجعه به مشاوره است ت ادر این مورد هم به شما و هم به ایشون کمک کنه مشکلو حل کنید .. شاید ایشون فردی سرد مزاج باشه و برای این مشکل دلایلی وجود داره که مشاور باید بررسی کنه تا این حالت از بین بره .. از طرفی دیده شده افراد طرز برخورد با همسرو نمیدونستن و با آموزش تونستن با همدیگه رابطه برقرار بکنن و از این حالت سکون و سردی خارج بشن
   پس بهتره در این مورد با مشاوری متعهد مشورت کنید که میتونید آدرس رو از اداره بهزیستی شهرتون بدست بیارید

 • زهرا   میگوید:

  مامان سه قلو ها این بدون که تنها نیستی و بیشتر خانمها مثل شما هستند من هم دو بچه کوچک دارم و دقیقا می دانم که چه حالی داری… اگه بتونی تصور کنی که کسی نداری زندگی راحتتر میشه.

 • Anonymous   میگوید:

  سلام چطوری میشه یکی رو فراموش کرد؟

  ۹

  • Anonymous   میگوید:

   به نظر شما میشه خاطره ای رو فراموش کرد؟
   مسلما” نه ما بزرگترین مغز رو در بین جانداران داریم و این یعنی اینکه میتونیم اطلاعات زیادی رو در اون ذخیره کنیم …شاید گذر زمان بتونه خاطره ای رو کمرنگ کنه ولی هیچوقت نمیشه فراموشش کرد…مگه یاد بگیرید اجازه ورود بهش ندید

 • علی   میگوید:

  سلام یه مشاوره تواسلامشهر معرفی کنیدلطفا

  • Anonymous   میگوید:

   در این مورد دوست عزیز باید با اداره بهزیستی شهرستان خودتون تماس بگیرید و لیست مراکز مشاوره ای معتبر رو دریافت کنید

سوالات شما:

کانال تلگرام

مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه