مرکز مشاوره اسلامشهر

مرکز مشاوره اسلامشهر

انواع خدمات مرکز مشاوره

بسیارند کسانی که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فواید و محاسن مشاوره با یک مشاور خوب ،دکتر روانشناس و دکتر روانپزشک ،آن را کاری بی فایده و بیهوده میپندارند و حتی ممکن است مراجعه به روانشناس و مشاور را عیب بدانند.

مشاوره در میان گذاشتن احساس قلبی و تفکرات شخص با اطمینان ، اعتماد و صمیمیت با مشاور باتجربه است که تمام و کمال به سخنان شما به صورت کاملا  بی طرفانه گوش فرا میدهد است ، این کار به ویژه زمانی که می خواهید تصمیمی بگیرید و دچار سردرگمی هستید بسیار کارساز خواهد بود . مشاوره به ما کمک می کند تا بر توانایی ها و نقاط قوت خویش آگاه شویم و آنها را به بهترین شکل به کار گیریم .پس چه خوب است در مواقع لزوم با مراجعه به یک مرکز مشاوره معتبر و مشورت با یک مشاور به خودمان کمک کنیم تا در زندگی خود فردی موفق تر باشیم.

مراکز مشاوره در اسلامشهر و حومه

مرکز مشاوره اسلامشهر به منظور ایجاد فضایی آرام برای مردم عزیز و برای کمک به آنان در مناطق مختلف زیر نظر مرکز مشاوره اسلامشهر نمایندگی هایی را از جمله مرکز مشاوره میدان نماز ، مرکز مشاوره محمدیه ، مرکز مشاوره نوری و سایر مراکز را راه اندازی کرده است. این مرکز با به خدمت گرفتن مشاورانی با تجربه در زمینه های مشاوره خانواده نوری ، مشاوره ازدواج نوری، مشاوره خانواده میدان نماز ،مشاوره ازدواج محمدیه و مشاوره خانواده محمدیه آماده پاسخ گویی به مشکلات شما مردم عزیز و گرانقدر است.

مشاوره در برترین مراکز مشاوره مورد تایید کانون مشاوران ایران

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

امتیازدهی به مطلب:
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (بدون رای)
Loading...

187 نظر جدید برای مرکز مشاوره اسلامشهر

 • a   میگوید:

  سلام ادر مشاور ازدواج اسلامشهر میخواستم،ممنون

  • راهنما   میگوید:

   تماس با سازمان بهزیستی شهرتون

 • مشاور   میگوید:

  با سلام ادامه دادن اصلا توصیه نمی شود .چون چه حس شما درست باشد و چه اشتباه باشد به هر حال مخل رابطه درمانی است ضمن اینکه اگر شما حسی پیدا کرده باشید ممکنه هر رفتاری رو مبنی بر دوست داشتن ایشون قلمداد کنید.و اگر ایشون قصدی داشته باشند که شرایط بدتر می شود چون امکان سو استفاده وجود دارد .امیدوارم متوجه شرایط باشید و موفق باشید
  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
  موفق باشید

 • راهنما   میگوید:

  عمدتا حساسیت و زود رنجی نشات گرفته از اعتماد به نفس پایین است لذا افرادی مثل شما که خیلی زود می رنجند باید تلاش جدی برای ترفیع اعتماد به نفس خود داشته باشند ضمن اینکه سعی کنید بینش مثبت نسبت به دیگران داشته باشید. ممکن است علّت رنجش شما از دیگران این باشد که نسبت به آنها دید منفی داشته و فکر کنید همه مخالف شما هستند و شما را دوست ندارند، این تصور باعث می شود که بدون دلیل از دیگران برنجید.

  سعی کنید نگرش خود را نسبت به دیگران تغییر دهید و بپذیرید که همه شما را دوست دارند و اگر هم در مواردی به شما تذکر می دهند یا سخت می گیرند، از آن جهت است که شما برای آ ن ها مهم هستید و همه نگران حال شما هستند، از باب دلسوزی به شما تذکر می دهند. به پیامدهای منفی حالت رنجش از دیگران توجه کنید.

  اگر بصورت جدّی درصدد اصلاح این حالت نباشید، زود رنجی به مرور زمان تبدیل به عادت و حتی یک ویژگی شخصیّتی در شما خواهد شد و پیامدهای منفی بسیاری را بدنبال خواهد داشت. هیچ گاه نمی توانید در زندگی خود موفّق شوید و با دیگران ارتباط صمیمی و عاطفی برقرار کنید، توجه به این مسایل، ضرورت بازنگری و تصمیم جدّی در جهت رفتار شما را می طلبد که نسبت به دیگران نگرش مثبت داشته و اعتماد به نفس را در خویشتن تقویت نمایید. سعی کنید علت زودرنجی خویش را شناسایی نموده، در جهت حلّ آن بکوشید.

  امکان ندارد که زودرنجی شما بدون جهت و بی دلیل باشد، حتماً دلیل و علّتی دارد ولو این که شما آن را نشناسید. بنابراین سعی کنید علّت آن را بشناسید، هر موقعیتی که برای شما ناراحت کننده است از آن دوری نموده و یا از قبل تمرین کنید که اگر در چنین موقعیّتی دچار شوید چگونه باید برخورد کنید.

  به جای زودرنجی، صبر و تحمّل خویش را بالا برده و روحیه مقاومت، سرسختی و عزّت نفس را در خویش تقویت نمایید. ظرفیت و توانایی تحمّل سختی ها و پذیرش محدودیت ها و کمبودها را در خود افزایش دهید ضمن اینکه حتما به پرورش استعدادها و قابلیت های خود بپردازید. چون در تقویت اعتماد به نفس تان بسیار موثر خواهد بود.
  در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
  دفتر سعادت آباد:
  ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

 • majid   میگوید:

  با سلتم و عرض ادب.
  ایا اسلامشهر مرکز مشاوره تلفنی دارد وادرس مراکز حضوری در مورد اعتیاد و چگوتگی رفتار با فرد .با تشکر

  • راهنما   میگوید:

   با سازمان بهزیستی شهرتون تماس بگیرید

 • محمد رضا   میگوید:

  ضمن عرض سلام چرا ادرس نمیزارید تو سایت؟!من میخوام ازدواج کنم منتها خانومی ک الان باهاش ارتباطم دارم شیش سال ازم بزرگتره همه چیزو قبول کردم منتها ایشون دو دله چیکار کنم ک راضی بشن بارها مشاوره رفتم خودم و مطمئن شدم ک میخوام فقط الان راضی شدن این خانوم برام مهمه

  • مشاور   میگوید:

   با سلام دوست عزیز ازدواج مساله ساده ای نیست که بحث باید مطرح شود دقت داشته باشید که نباید اشتباه کنید .نباید با عجله و احساسی تصمیم بگیرید موفق باشید
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

 • معصومه احتشامی زاده   میگوید:

  با سلام
  ادرس مرکز مشاوره در اسلامشهر و اعلام میکنید
  سپاسگزارم

  • مشاور   میگوید:

   ر این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

 • فرنار   میگوید:

  با سلام . بنده ۲سال است که ازدواج کردم . درواقع۱سال عقد بودم و ۶ماه که ازدواج کردم. شوهرم خیلی زود از کوره در میره. دست بزن داره. درواقع نمیتونم با ایشون منطقی صحبت کنم حرف هیچکس ب جز خودش رو قبول نمیکنه. همیشه احساس میکنه که من مقصر تمام بحث ها هستم هیچ وقت اشتباه خودش رو ب گردن نمیگیره. ۱ماهه که خونه رو ترک کردم و ب خونه پدرم رفتم ولی نیومده دنبالم فقط پدر و مادرش رو جلو میفرسته که منو برگردونن منزل. بین جدا شدن و نشدن دو دل هستم. لطفا راهنماییم کنید

  • مشاور   میگوید:

   با سلام دو ست عزیز شما می توانید با شناسایی رفتارهایی که حساسیت همسرتان را بیش تر می کند و باعث عصبانیت او می شود، تا حد امکان از انجام آن ها خودداری کنید. با این حال، اگر احساس می کنید همسرتان دچار بدبینی بیش از حد معمول است، به این نکات توجه کنید.

   خودداری از پنهان کاری های مصلحت آمیز
   توصیه می شود در همه حال با شوهرتان صادق باشید و از پنهان کاری های مصلحت آمیز خودداری کنید.
   هرچند ممکن است راستگویی تان در کوتاه مدت موجب افزایش ناآرامی بین شما شود اما سرانجام مناسب تری خواهید داشت. این نکته به شدت به همسران افراد متعصب توصیه می شود.
   در خور ذکر است پنهان کاری و برملا شدن واقعیت پس از مدتی باعث افزایش بدبینی یا همان تعصب های بی جای مرد خواهد شد و مشکلات بیش تری در پی خواهد داشت.

   به خواسته های غیر منطقی عمل نکنید
   به بعضی خواسته های غیر منطقی شوهرتان عمل نکنید. توجه داشته باشید اگر شما به خاطر حفظ زندگی مشترک، حاضر باشید هر خواسته غیر منطقی شوهرتان را انجام دهید، این روال به تدریج طبیعی می شود و ممکن است روزی از این وضعیت خسته شوید که امکان تغییر تا حد زیادی کاهش یافته باشد.
   البته لازم به ذکر است نباید با لجبازی و رفتارهایی به دور از ادب از انجام خواسته شوهرتان سرباز بزنید بلکه با گفت و گو در یک موقعیت مناسب، می توانید او را قانع کنید که خواسته اش منطقی نیست.

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
   موفق باشید

  • مشاور   میگوید:

   با سلام دوست عزیز رفتار همسر شما خوب ناراحت کننده است و ممکن است برای بسیاری از افراد مشکلاتی مثل شما ایجاد کند ولی باید دانست این رفتارها جز خصیت ایشون هست یا مساله مربوط به بیماری عصبی و روانی است و حتی مسائل تربیتی در کودکی در احتمالات دوم و سوم قابل درمان است خوب هم بررسی پزشکی و روانشناختی کمک کننده ایت به فرض اینکه ایشون به زندگیشون علاقه اشته باشند و بخو اهند تغییرات مثبتی شکل بگیرد .و از رفتارهاشون پشیمان باشند البته فعلا طلاق را راهکار اخر قرار دهید و بهتره اگر ایشون هم مراجعه نمی کنند خودتون فعلا مراجعه حضوری داشته باشید امیدوارم در نهایت مساله حل شود و خوشبخت باشید .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
   موفق باشید

 • ناشناس   میگوید:

  سلام.دخترم سه سال ونیمه هست.هیچ علاقه ای به لازی بااسباب بازی هاش نداره.فقط به من میچسبه.حتی پاشو توی اتاقش نمیزاره.اکثراسباب بازی هاشو خودش انتخاب میکنه ولی علاقه ای به بازی نشون نمیده.من باید چیکارکنم باهاش؟؟

  • مشاور   میگوید:

   با سلام مادر گرامی عدم علاقه به اسباب بازی مطرح نیست بلکه چسبندگی به شما در ۳ سالگی به خاطر نداشتن حس امنیت است و دلبستگی ایمن در او شکل نگرفته و مدام ترس از دست دادن شما را دارد که این مساله می ت اند دلایل خاصی داشته باشد که شاید شما متوجه نباشید مثلا دوره ای دوری از شما بیمارستان رفتن شما و یا سر کار رفتن و در موقعی که حتی خیلی کوچکتر بوده حتی جدایی چند ساعته که قدرت درک مساله و اینکه شما بر می گردید را نداشته و همین برای او مساله ساز شده است و موجب ازار او شدهاست و فکر می کند هر موقعی که از شما چشم بردارد ممکن است هیچ وقت نباشید این مساله در ارتباط با روانشناس کودک و حضوری حل می شود و جای نگرانی نیست و حتی تلاش می کنند که با بازی درمانی علت رفتارهای چسبندگی به دست اید و توصیه های مفیدی برای شما خواهند داشت که امیدوارم مراجعه داشته باشید .در هر حال رفتارهای دوران کودکی چنانچه درمان شوند در اینده فرد شخصیت سلامتی در زمینه های وابستگی های عاطفی خواهد داشت و خب ارتباطات اولیه و مشکلات ان بیشتر در ارتباط مادر و کودک ریشه دارد .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه