مرکز مشاوره منطقه ۱۰ تهران

مرکز مشاوره منطقه ۱۰ تهران

مشورت و مشاوره گرفتن از یک ریشه و به معنی رجوع کردن به افراد آگاه و مطلع برای راه یابی به حل مسئله و بهره بردن از تجارب، تفکرات و اندیشه های دیگران است.

نقش مشورت در زندگی، نقشی اساسی است. بر اساس تحقیقات به این نتیجه رسیده اند  که گرچه ممکن است مشورت  نقش اصلی در رسیدن به موفقیت و زندگی بهتر را نداشته باشد، اما به نوبه خود سهم بزرگی در رسیدن به این مهم دارد.

امروزه ، زندگی کردن بدون بهره بردن از مشورت و تجربه و هم فکری با دیگران، بسیار مشکل خواهد شد. در فرهنگ و ادبیات پارسی هم به این موضوع اشاره شده است که شخصی که بیشتر مشورت می کند کمتر دچار اشتباه می شود.» و به قول امریکاییها: دو فکر، از یک فکر بهتر است.

کانون مشاوران ایران با راه اندازی مرکز مشاوره تهران و در ادامه مرکز مشاوره منطقه ۱۰ تهران با به خدمت گرفتن برترین و مجرب ترین مشاوران منتظر ساکنین این منطقه می باشد این مرکز به طور دقیق تر به صورت مرکز مشاوره سلسبیل جنوبی، مرکز مشاوره بریانک ،مرکر مشاوره آزادی،مرکز مشاوره شادمان و مرکز مشاوره هاشمی می باشد. موضوعاتی که مشاورین ما طی سال ها تجربه و تحقیق، آماده پاسخگویی به آن هستند، شامل راهنمایی در زمینه های مشاوره خانواده سلسبیل جنوبی، مشاوره خانواده هاشمی، مشاوره خانواده بریانک ، مشاوره ازدواج بریانک ، مشاوره ازدواج سلسبیل جنوبی و مشاوره ازدواج هاشمی می باشد.

شما ساکنین تهران و به خصوص ساکنین منطقه ۱۰ می توانید با مراجعه به مرکز مشاوره منطقه ۱۰ تهران مشکلات خود را با کارشناساسن ما در میان گذاشته و بهترین تصمیم را در قبال آن بگیرید

شماره های تماس 01

منبع: com.مرکزمشاوره


صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

مقالات مرتبط

4 نظرات

 • نرگس , مرداد ۳, ۱۳۹۳ @ ۱۱:۱۶ قبل از ظهر

  چذا آدرس مراکز ذکر نشده چطور میشه آدرس رو گرفت

  • Anonymous , مرداد ۳, ۱۳۹۳ @ ۱۰:۵۷ بعد از ظهر

   دوست عزیز شما برای دسترسی به آدرس مراکز مشاوره ای میتونید از بهزیستی منطقه کسب اطلاع کنید
   و یا با این شماره تماس حاصل کنید ..

 • ناشناس , اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴ @ ۱۱:۳۲ قبل از ظهر

  من آدرس میخام ولی پیدا نمیکنم
  اگر میشه راهنماییم کنید

  • Anonymous , اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۴ @ ۱۱:۵۹ قبل از ظهر

   در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشیدو آدرس رو دریافت کنید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

   ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.