مراکز مشاوره

مشاوره اینترنتی

مرکز مشاوره آنلاین 

کانون مشاوران ایران دارای مراکز مشاوره و مرکز مشاوره آنلاین  متعدد و نمایندگی ها در سراسر ایران و در بعضی از کشورهای خارجی میباشد. این مراکز مشاوره  همگی از کادری شناخته شده و مشهور تشکیل شده اند و به دنبال این هستند تا آرامش خاطر و امنیت را به شما هدیه دهند. شما در هرجایی که هستید و زندگی میکنید میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده تا شما را بع بهترین های مشاوره در نزدیک ترین محل به محل سکونتتان معرفی کنند.

مرکز مشاوره خانواده با بهترین مشاوران خدمتگذار شما هموطنان عزیز میباشد.

مشاوره های گوناگونی وجود دارد که بستگی به نوع دسنرسی ویژگی ها گوناگونی دارا هستند. رضا یکی از افرادی است که توان حرکتی نداشته و یک فرد ضد اجتماع است. افسردگی و بیماری های از این قبیل بر او مستولی شده است. در این مورد مشاوره آنلاین توانست به او کمک کند و زندگی اش را نجات دهد. او هم اکنون سعی می کند در جامعه نقش آفرین باشد حتی اگر مشکلات حرکتی دارد. رضا دوستان زیادی در جامعه پیدا کرده است. این مورد فقط یک نمونه از ویژگی های این روش است.

امتیازدهی به مطلب:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

153 نظر جدید برای مراکز مشاوره

 • Parisa   میگوید:

  سلام… خسته نباشید
  در آشناهایمان پسری هست نه ساله که به تازگی من معلم خصوصی زبان انگلیسی او شده ام.. و متوجه شده ام که این پسر به شدت استرسی و مضطرب است به طوری که برای هر مسئله کوچکی حرص می خورد… به عنوان مثال سر یکی از جلسات درسی که باهم داشتیم یکی از حروف الفبا را کمی بد نوشت که از نظر من بسیار هم عالی بود برای کسی که برای دفعه اول می نوشت واقعا عالی بود.. اما او بغض کرده و کمی گریه کرد.. من اورا بغل کرده و گفتم این چیز مهم نبود که بابتش بخواهی آنقدر خودت را ناراحت کنی.. اما در کل برای هر مسئله ای به شدت حرص می خورد و خودش را ناراحت میکند.. مادر این بچه هم از رفتارهای مضطربانه او به شدت رنج می برد و از منی که به تازگی مربی خصوصی زبان او شده ام کمک میخواهد.. ضمنا این پسر بنده را خیلی دوست دارد و احساس می کنم از من حرف شنوی خواهد داشت.. اما نمی دانم چطور می توانم به این پسر بچه کمک کنم.. لطفا بنده را راهنمایی کنید..

  • راهنما   میگوید:

   سلام
   اینکه شما نسبت به این کودک دغدغه دارید بسیار خوب است ولی توصیه بنده این است که اگر سطح اضطراب شدید است به روانشناس مراجعه کنند ضمن اینکه
   اضطراب در کودکان می تواند باعثافزایش فشارخون و ضربان قلب شود و تهوع، دل درد، سوزش ادرار، خستگی و ضعف و تنگی نفس را نیز به همراه داشته باشد. نشانه های دیگر آن شامل بدخوابی، خودانتقادی، عدم اطمینان به توانایی های خویش و زودرنجی است.

   چنانچه این کودکان تحت درمان قرار نگیرند، اضطراب در عملکرد آنها در مدرسه فعالیت های مهم اجتماعی تاثیر منفی داشته و دچار مشکلاتی خواهند شد.
   اختلالات اضطرابی در کودکان، ناشی از ۲ دسته عوامل هستند: عوامل روانی و عوامل بیولوژیکی. مطالعات متعدد نشان می دهد که کنترل بیش از حد مادر، منجر به ایجاد سطوح بالاتری از اضطراب در کودک می شود.

   استرس و نگرانی نیز عاملی برای ایجاد اختلالات اضطرابی است. کودکان و نوجوانان مضطرب واکنش فیزیکی و روانی شدیدی نسبت به استرس نشان می دهند. واکنش آنها نسبت به خطرهای جزئی حتی اگر جدی نباشد، سریع تر و قوی تر است.

   روش های متعددی برای درمان اختلالات اضطرابی در کودکان موثر است. مانند بزرگسالان، کودکان نیز می توانند تحت روان درمانی، درمان های شناختی رفتاری یا مشاوره قرار گیرند.

   از انجا که استفاده از درمان های دارویی در کودکان بحثبرانگیز است، روش های روان درمانی، مطلوب و پرطرفدار هستند.

   یکی از این روش ها، خانواده درمانی است که در آن کودک به همراه والدین و افراد خانواده خود با درمانگر ملاقات می کند. این روش نوعی گروه درمانی است که هر یک از این افراد خانواده مورد مشاوره و تحت درمان قرار می گیرند.
   از هنر درمانی و بازی درمانی نیز می توان بهره گرفت. زمانی که کودک در اثر یک حادثه یا ناتوانی نخواهد یا نتواند ارتباط گفتاری و کلامی برقرار کند، روش هنر درمانی به کار رفته می شود. مشارکت در فعالیت های هنری به کودک اجازه می دهد آنچه را که در ارتباط کلامی قادر به گفتن نیست، در هنر درمانی نشان دهد.
   موفق باشید

 • Parisa   میگوید:

  واقعا ممنون.. من خودم هم مشکلات زیادی دارم.. از بچگی هم مشکلات زیادی داشتم و احساس میکنم بسیاری از مشکلاتی که در حال حاضر هم دارم اثر همان مشکلات بچگی است… کسی رو هم ندارم که قابل اعتماد باشه تا بتونم حداقل باهاش حرف بزنم…. حرف شما هم کاملا درست خانواده واقعا مهم خیلی از مسائل و مشکلات جامعه ما و جوانان ما ریشه در فرهنگ و رفتار و تربیت خانواده داره… اما خیلی از خانواده ها البته بهتر بگم پدر و مادر ها علایق و سلایق خودشون رو به فرزندانشون تحمیل میکنن و بعضی هاشون هم خودرای هستن.. بعضی هاشون هم درحالیکه به شدت به فرزندان سخت میگیرند در خیلی از مسائل توجهی هم به خواسته ها و احساساتشون که در بین این سخت گیری ها پایمال میشه نمیکنن .. من خودم به شخصه خیلی مشکلات دارم.. داشتم و دارم… با خانواده با مسائل احساسی و عاطفی… مسائل اجتماعی… و خیلی مشکلات دیگه که بخوام بگم خیلی طولانی میشه و بخاطر مشکلاتی هم که دارم از رفتن پیش مشاور و دکتر روانشناس معذورم.. البته ببخشید که طولانی شد.. بخاطر همین مسائل دوست ندارم بچه ای مشکل داشته باشه اینم از سن به این کمی.. به هرحال با وجود مشکلاتم خیلی هم تجربه به دست آوردم و دوست ندارم ببینم بچه ای اینطور عذاب بکشه و دوست دارم هر کمکی که از دستم برمیاد انجام بدم.. بازهم بابت مشاوره تون ممنون.. در ضمن به نظر شما درسته که من بشینم و مثل یک دوست با این بچه حرف بزنم و از مشکلاتی که داره بپرسم؟؟

 • فاطمه   میگوید:

  سلام وخسته نباشید
  من دختری هستم ۱۷ساله یک سال ازدواج کردم با پسری که از کودکی مرا زیر نظر داشت و دو سال پیش همراه خانواده برای خواستگاری اومدند. بالاخره بعد یک سال اشنایی ازدواج کردیم.
  توی این یک سال در خانه ای دوطبقه که طبقه دوم خانواده شوهر بود، زندگی میکردیم و هرروزه شاهد حسودی مادر و خواهر شوهر بودم ولی اهمیت خاصی نمیدادم و در جواب انها فقط محبت و مهربانی بود
  زندگی خوب و با ارامش و دوست داشتن بود
  بالاخره امسال خانه‌ای یک طبقه خریدند و منو شوهرم جایی برای زندگی نداشتیم وو شوهرم وابستگی شدید به مادر و خواهرانش داشت و وقتی بحث خانه ای مستقل برای خودمان شروع میشد قبول میکرد ولی عمل نمیکرد و پشت گوش می‌انداخت…
  و مادر و خواهرانش با حرف ها و کار هایشان منو از چشم شوهرم انداخته
  دو ماه پیش بحث بین خانه شروع شد مادرشوهرم حدود یک ساعت با شوهرم صحبت کرد که باعث شد شوهرم حرف طلاق را وسط بکشد و همون شب به علت صحبت های مادرشوهر، شوهر و پدرشوهرم مرا به خانه پدری بردند در حالی که خودم مقاومت میکردم که مرا انجا نگذارند
  در این دو ماه هرکاری که از دستمان برمی‌امدند کردیم ، حتی واسه های قوی هم فرستادیم و انها حاضر به حرف زدن نیستند و میگویند راه‌حل طلاق توافقی است و پسرمان در این یک سال ازمایشی ازدواج کرد و علاقه ای به من نداشته است
  البته متوجه شدیم که مهریه من را بدون هماهنگی و به صورت کلاهبرداری نوشته شده ( عند الستطاعه)
  و حتی با خانواده به التماس انها رفتیم و گفتند علاقه ای به من و ادامه زندگی نیستند
  توقع های بی‌جایی دارند و وقتی دلیل میخوایم دلایل غیرمنطقی که چیزی مسخره است…
  من هم زندگی‌ام را میخواهم، نوجوانی‌ام و شوهرم را دوست دارم
  به نظر شما چه کار کنم؟! دنبال زندگی باشم یا طلاق؟!

  • راهنما   میگوید:

   با تفاسیری که شما گفتید بعید به نظر میرسه زندگی رو به آرامشی رو داشته باشید
   پس در این مورد با خانواده و مشاور باید مشورت کنید
   در مورد مهریه هیچ مشکلی نیست و ایشون باید پرداخت کنه و عندالاستطاعه بودن ایشون تاثیری نداره
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه