مرکز مشاوره زندگی

مرکز مشاوره زندگی

تمام تلاش ها وفعالیت های هرفردی دردوران عمرخود، تمامی توانی که برای حل مشکلات خود میگذارد و همچنین تمامی کمک هایی که یک دوست، فامیل و یک مشاور خوب به یک فرد میکند همه و همه برای داشتن یک زندگی خوب و موفق است. درواقع همه ما خواهان یک زندگی سالم و شاداب هستیم که به دوراز مشکلات بتوان به نوعی از آن لذت برد.

بنابراین هدف هر فرد در زندگی رسیدن به آرامش و لذت از آن است پس در این راه ودر مقابله بامشکلات موجود نیاز به کمک داشته و نمیتوان ازاهمیت این موضوع چشم پوشی کرد. به خصوص اگر این موضوع در شروع یک زندگی بوده و سختی ها چندین برابر باشد.

مرکز مشاوره ازدواج با استفاده از بهترین و مجربترین مشاوران خود بخشی با نام مرکز مشاوره زندگی را راه اندازی کرده است. در مرکز مشاوره زندگی شما میتوانید با استفاده از راهنمایی ها وهمچنین برنامه های مدون بهترین مشاور زندگی برای زندگی خود برنامه ریزی کرده وبایک روش اصولی وعلمی، زندگی خود را به سوی موفقیت سوق داده و شادابی را درآن تجربه کنید. بنابراین مشاوران ما در مرکز مشاوره زندگی آماده کمک به شما هستند.

293 نظر جدید برای مرکز مشاوره زندگی

 • Anonymous   میگوید:

  همسرم کارمند بانک هستند در زمان خواستگاری من با شرط زندگی در شیراز جواب مثبت دادم در دوران عقد پدرم به رحمت خدا رفتند. من با پدر و مادرم در یکی از شهرهای استان فارس زندگی میکردم بعد از چند ماه پس از فوت پدرم به شیراز امدم و زندگی مشترک را شروع کردم. اما مادرم در همان شهر خودمان ماندند. مدتی است که حرف از رفتن به تهران میزند اما من مخالفم چند شب پیش گفت تا مهر سال بعد باید به تهران برویم من اشک از چشمانم جاری شد گفتم چرا شرایط مرا درک نمیکنی من تازه شیراز امدم و شیراز تا شهر مادرم نزدیک است من نمیتوانم دور شوم شرط من از اول این بوده چرا همون موقعه خواستگاری نگفتی شیراز امدن موقت است دلم شکست و خیلی گریه کردم اما همسرم بدون توجه به من رفت خوابید .معمولا هر وقت بحثی بین مان پیش می آید و من گریه میکنم بدون توجه به من به کار خودش مشغول میشود حتی اگر تا صبح گریه کنم برایش مهم نیست و این روند بی توجه بدون را گاهی تا دو هفته ادامه می دهد.
  سوال دیگرم شوهرم مدتی است کلا نمازش را ترک کرده است هر روشی را پیش گرفتم جواب نداد .کتاب- پیام هایی درباره اثار نماز و
  شوهرم از دوران عقد گوشی تلفن همراهش را همیشه از من پنهان میکند هرگز نمیگذارد حتی صفحه آن را هم ببینم وقتی هم میپرسم چرا این طور رفتار میکنی میگوید تلفن مثل مسواک شخصی هست یا اینکه دوستانم عکس های خوبی برای من نمیفرستند دوست ندارم گوشیم را ببینی
  خواهشا مرا راهنمایی کنید

  • مشاور   میگوید:

   با سلام
   چند تا نکنه مطرح است اول اینکه شما ظاهرا از گریه به عنوان حربه ای استفاده کنید که نگرانی و نارضایتی رو نشون بدید و شاید اونقدر این رفتار تکرار شده که قضیه کاملا لوث شده است و برای ایشون عادی شده و توجهی ندارند .هر رفتاری باید در شرایط خودش استفاده بشه و باید حواستون به فیدبک هایی که نشون می دید باشه دوم اینکه درسته شما از ابتدا گفته بودید شرطتون موندن در شیرازه ولی خب به این مساله هم توجه داشته باشید که نمیشه همیشه همه مسائل رو پیش بینی کرد و درسته به خاطر شرایط فوت پدرتون شما دوست دارید نزدیک مادرتون باشید ولی به این مساله فکر کنید که مادر شما نزدیک بودن دخترش رو ترجیح میده یا اینکه فرزندشون زندگش موفقی داشته باشند .در مورد مشکل اینکه ایشون نماز رو ترک کردند قطعا شرایط محیطی و جانبی موثر بوده و اگر از ابتدا ایشون مقید به نماز بودن و اکنون ترک کردن خب جای امیدواری وجود دارد که اگر شرایط مساعد شود نماز خوندن رو از سر بگیرند منتهی نوع برخورد و رفتار شما در این بین بسیار حائز اهمیت است و باید بدونید که خیلی از خانم ها با نوع رفتارشون تونستند یک فرد کاملا بی اعتقاد رو معتقد کنند و زن عنصر بسیار حائز اهمیتی است .و اینکه ایشون گوشی خودشون رو از شما پنهان می کنند اگر حساسیت نشون ندید شاید مرتفع بشه ولی اگر ایشون شخصیت لجبازی داشته باشه و شما هم اصرار زیادی داشته باشید خب ثطعا شرایط بدتر خواهد شد .بهتره برای اموختن تکنیک های ارتباط با همسر و سایر مسائل مراجعه حضوری داشته باشید

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
   موفق باشید

 • مجید   میگوید:

  سلام
  لطفا بفرمایید تو کرج کجا میتونم یه مشاور حضوری و تخصصی داشته باشم

  • راهنما   میگوید:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

  • مشاور   میگوید:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
   موفق باشید

سوالات شما:

کانال تلگرام

مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه