مرکز مشاوره زندگی

مرکز مشاوره زندگی

تمام تلاش ها وفعالیت های هرفردی دردوران عمرخود، تمامی توانی که برای حل مشکلات خود میگذارد مرکز مشاوره زندگی جدید را فراهم می کند

همچنین تمامی کمک هایی که یک دوست، فامیل و یک مشاور خوب به یک فرد میکند

همه و همه برای داشتن یک زندگی خوب و موفق است.

درواقع همه ما خواهان یک زندگی سالم و شاداب هستیم که به دوراز مشکلات بتوان به نوعی از آن لذت برد.

 • آیا تنها هستید و از تنهایی زیاد افسرده شده اید؟
 • در مرحله حساسی از زندگی هستید و نیاز به راهنمایی یک متخصص دارید؟
 • مشکلات زیادی در زندگی شما رخ داده است؟
 • ترس از آینده ای مبهم دارید؟
 • به دنبال راهکارهایی برای حل مشکلات خود هستید؟
 • با همسرتان اختلاف دارید و کودکانتان را نمی توانید کنترل کنید؟
 • در مورد ازدواج با فرد مورد نظرتان شک دارید؟

تلاش برای بهبود زندگی

بنابراین هدف هر فرد در زندگی رسیدن به آرامش و لذت از آن است پس در این راه ودر مقابله بامشکلات موجود نیاز به کمک داشته و نمیتوان ازاهمیت این موضوع چشم پوشی کرد. به خصوص اگر این موضوع در شروع یک زندگی بوده و سختی ها چندین برابر باشد.

مرکز مشاوره ازدواج با استفاده از بهترین و مجربترین مشاوران خود بخشی با نام مرکز مشاوره زندگی را راه اندازی کرده است.

در مراکز مشاوره زندگی خوب را به شما آموزش داده و  شما میتوانید با استفاده از راهنمایی های تخصصی موفقیت در زندگی فردی، اجتماعی و زناشویی را تجربه کنید.

البته همچنین برنامه های مدون بهترین مشاور زندگی برای زندگی خود برنامه ریزی کرده وبایک روش اصولی وعلمی، زندگی خود را به سوی موفقیت سوق داده و شادابی را درآن تجربه کنید.

بنابراین مشاوران ما در مرکز مشاوره زندگی خوبی را برای شما آرزومنده بوده و  آماده کمک به شما هستند.

در سایت “مرکز مشاوره” میتوانید سوالات خود را مطرح کرده و در صورت تمایل نیز با مراکز برتر مشاوره ایران تماس گرفته و به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری راهنمایی تخصصی دریافت کنید.

امتیازدهی به مطلب:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (بدون رای)
Loading...

310 نظر جدید برای مرکز مشاوره زندگی

 • میلاد   میگوید:

  میشه ادرس به مشاور خانواده خوب تو رشت بدین

  • مشاور   میگوید:

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
   موفق باشید

 • Shohreh ahmadi   میگوید:

  باسلام
  من خیلی عاشق همسرم هستم وچون خودم شاغلم وبیرون کار کردم وجامعه ووضعیتشو میبینم واز طرفی همسر من خیلی خصوصیتها داره که هر دختری با نگاه اول ازش خوشش میاد بخاطر همین خیلی ناراحتم ومطمینم که همسرم پایبند عشقمون وبچه هاش هست وتا حالا ازش هیچ موری ندیدم ودایم منو دلداری میده که فقط تورو دوست دارم اما من میترسم از خانمها که برام مشکل درست کنن من وهمسرم عاشقانه زندگی میکنیم ولی خیلیها چشم دیدن ندارن از همکاراش تا همکارای من و…نمیدونم چکار کنم

  • مشاور   میگوید:

   با سلام دوست عزیز این حساسبت بیش از حد شماست وقتی از ایشون مشکلی ندید ید و ممکنه اگر فکرتون بیش از حد درگیر این مساله باشه مجبور بشید که حتما مراجعه داشته باشید چون باعث اضطراب و تنش و دغدغه اینکه ممکنه افرادی باشند که زندگی شما را لهم بزنند بشود .اگر نگرانی از حد معمول فراتر رفت و ذهنتان درگیر رابطه دیگران با همسرتان شد بهتره مراجعه بفرمایید .گاهی مشکلات و مسائل روزمره و کاری ب ای ما چنین مسائلی را ایجاد می کنند .که بهتر است در این مواقع و برای ارامش در زندگی از فرد متخصص حوزه رفتاری کمک گرفته شود .امیدوارم همیشه زندگی خوبی را در کنار همسرتان داشته باشید .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
   موفق باشید

 • صادق   میگوید:

  سلام
  من مدتی است که به همه بدبین شده ام و خواب و آرامشم بهم ریخته است و همیشه مضطرب هستم و دوست دارم در خلوت باشم و با کوچکترین حرف از جانب فرد مقابل از کوره در میرم و فکر میکنم که باید از خودم دفاع کنم و همیشه فکر میکنم که باید طوری رفتار کنم که دیگران بپسندند تمرکزم خیلی کم شده احساس بیچارگی میکنم نمیدونم چم شده به نظرم افسردگی گرفتم اگه میشه راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور   میگوید:

   با سلام
   این مشکلاتی که شما فرمودید خب قاعدتا باید مراجعه حضوری داشته باشید منتهی بحث بدبینی و اضطراب و خوب بودن و مورد توجه بودن شاید افسردگی صرف نباشد .ممکنه حادثه تعیین کننده ای باشد که مشکلات ایجاد شده به ان خاطر است .و اینکه چند وقت ان عوارض ایجاد شده نیز اهمیت دارد در هر حال هر مشکلی که وجود داشته باشد جای نگرانی نیست چون امروزه با درمان دارویی و روانشناختی قابل درمان و کنترل است .فقط مهم اراده خود فرد برای ایجاد تغییر شیوه زندگی است امیدوارم به زودی به شرایط طبیعی برگردید

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

 • میثم   میگوید:

  سلام سه سال ازخدمت امدم وبه هیچ کاری علاقه ندارم درصورتی که قبل خدمت استعدادخاصی داشتم وهرجاسرکارمیرفتم موردتحصین قرارمیگرفتم مخصوصا دررشته نجاری کابینتکاری علاقه شدیدی داشتم ولی نمیدونم چرا الان اون علاقه واستعدادروندارم خواهش میکنم کمک کنید وبگید چه کارباید بکنم وچرا اینجوری شدم؟

  • مشاور   میگوید:

   با سلام اینکه شما علاقتون رو از دست داید و یا شاید بهتر بگویم اعتما د به نفسی که قبلا در زمینه های مورد علاقه و تخصص داشتید و اکنون ندارید بر می گردد به سیستم هدف گذاری شما .شاید شرایط خدمت و سختی ها باعث از بین رفتن انگیزه شده باشد شاید مساله دیگری مطرح است که از ان بی خبریم و همین مساله قبل از رفتن به سربازه ای انگیزه ای برای تلاش شما در جهت بهبود شرایط اقتصادی و کاری بوده است .بهتره حتما به خاطر این مساله مراجعه حضوری داشته باشید نمی شود صرفا بدون دیدن شما نظر داد و دلایل هر چند مطرح شوند در حد احتمال خواهند بود .شما باید به ثبات در اهداف برسید اینکه چه می خواهید چه اینده ای برای خود متصور هستید و برای رسیدن به اهداف چه توانایی ها و استعدادهایی دارید و یا چه استعدادهایی در شما وجود ندارد و نباید به ان سمت بروید چون ممکن است باعث کاهش انگیزه و تجربه شکست شود .امیدوارم متوجه صحبت های بنده باشید و به زودی شرایط تغییر کند که البته در قدم اول خواست شما برای تغییر شرایط است .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۲۲۶۸۹۵۳۴
   موفق باشید

 • ناشناس   میگوید:

  سلام و خسته نباشید
  من یه خانم ۲۴ ساله م دوساله ازدواج کردم و بخاطر شغل شوهرم مجبور شدیم فردای عروسی بریم ی شهر دیگه دور از خانواده من احساس میکنم دوری از خانواده و همه اطرافیانم باعث شده من از اجتماع دور بشم و تنها باشم حتی با وجود اینکه سرکار میرم با هیشکی نمیتونم ارتباط برقرار کنم وبیش از حد به شوهرم وابسته شدم شوهرم بخاطر اجتماعی نبودنم سرزنشم میکنه نمیدونم چیکار کنم

  • راهنما   میگوید:

   ممکن است انزوا را به عنوان یک احساس مبهم تجربه کرده باشید که گویی بعضی چیزها در وضع رضایت بخشی نیست و نوعی پوچی جزئی، به شما دست می‌دهد. یا احتمال دارد انزوا را بعنوان یک ناکامی بسیار شدید و دردی جانکاه احساس کنید. انزوا، انواع متفاوتی دارد؛ گاهی انزوا مربوط به از دست دادن فرد خاصی است؛ چرا که وی مرده است یا خیلی از شما دور می‌باشد.
   نوع دیگری از انزوا ممکن است بدلیل احساس تنهایی و عدم ارتباط با مردم ایجاد شود چون واقعاً، از نظر فیزیکی، از مردم جدا شده‌اید، مثل وقتی که شما در شیفت شب کار می‌کنید یا در بخشی از سازمان که به ندرت مردم به آنجا می‌آیند، به تنهایی مشغول کارید. حتی شاید زمانی که مردم در اطراف شما هستند، از نظر روحی احساس تنهایی کنید، چرا که نمی‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.
   منزوی بودن با فقط تنها بودن تفاوت دارد
   لازم به تأکید است که انزوا، مشابه تنها بودن نیست، زیرا همه ما زمانی دوست داریم که تنها باشیم. اما، انزوا احساس تنها شدن وو اندوه به خاطر این تنهایی است. و البته، همه ما گاهی احساس تنهایی می‌کنیم. زمانی که به نظر می‌رسد در انزوای خود گیر کرده‌ایم، این‌جا هست که یک مشکل واقعی برای ما پیش آمده است.
   چگونه می‌توانیم در احساس انزوای خودمان دخیل باشیم؟
   انزوا یک حالت منفعل و غیرفعال است. یعنی با عدم توجه ما، این حالت به آرامی، باقی می‌ماند و چنانچه هیچ‌کاری برای تغییر آنن نکنیم، انزوا ادامه پیدا می‌کند. عجیب اینکه، لحظاتی وجود دارد که ما خود پذیرای انزوا هستیم. حتی گاهی فرو رفتن در این نوع احساسات منجر به افسردگی و ناتوانی می‌شود که البته باعث حال منفعل‌تر و افسردگی بیشتر خواهد شد.
   پیدا کردن روش‌هایی برای تغییر احساس انزوا
   ۱- تشخیص احساس تنهایی و بیان آن
   در ابتدا، باید بپذیریم که ما احساس تنهایی می‌کنیم، پس باید به آن خاتمه دهیم. گاهی قبول کردن این احساس برایمان دشوار است.. باید احساس انزوا را به روش‌های مختلف بیان کنیم. ممکن است خودمان را با نوشتن مطالبی در دفتر خاطرات پیدا کنیم یا نامه‌ای خیالی به یک دوست بنویسیم، نقاشی کنیم یا تصویر چیزی را بکشیم، با صدای بلند آواز بخوانیم و بهرحال هرکار دیگری انجام دهیم تا بتوانیم احسسات درونی‌مان را ابراز کنیم. بیان احساسات به‌ ما کمک می‌کند تا دریابیم برخی از چیزها به احساس انزوای ما مربوط می‌شود مثل غم، عصبانیت و درماندگی.
   امکان دارد ما توانایی این را داشته‌ باشیم که بررسی کنیم این احساسات از کجا می‌آیند و چگونه به زندگی ما مربوط می‌شوند. زمانی که ارزیابی این موارد را شروع می‌کنیم، برای ایجاد تغییراتی در احساساتمان نیز توانمندتر می‌شویم.
   ۲- باید فعال‌تر شویم
   بزرگ‌‌ترین تغییر، از بین بردن حالت رکود و فعال‌تر شدن است. چنانچه ما در حال ازدست دادن کسی هستیم مثل خانواده، پدر و مادرر و یا دوست؛ می‌توانیم آن‌ها را ببینیم یا برایشان ایمیل بفرستیم یا به آن‌ها تلفن بزنیم. هم‌چنین، صحبت کردن با یک دوست فهمیده، غالباً به ما کمک می‌کند در حالاتمان تغییراتی ایجاد کنیم.
   چنانچه دوست خوبی نداریم، صحبت کردن با یک روحانی، معلم یا مشاور می‌تواند نقطه شروعی باشد. اگر بدلیل از دست دادنن فردی که فوت کرده است، تنها شده‌ایم، می‌توانیم ماتم خود را بخاطر از دست دادن وی بیان کنیم و خاطرات خوش با او بودن را به یاد آوریم و مطمئن باشیم که این خاطرات همیشه با ما خواهند بود. و بدین ترتیب می‌توانیم از احساس تنهایی فاصله بگیریم. این کار به هنگام از دست دادن دوست یا عزیزانمان نیز مفید خواهد بود.
   ۳- در کلوپ‌ها یا فعالیت‌های گروهی شرکت کنیم
   شرکت در برخی فعالیت‌ها یا کلوپ‌ها باعث می‌شود بعضی کارها را به انجام برسانیم. زمانی که دریک فعالیت لذت‌بخش شرکتت داریم، ذهنمان از احساس تنهایی دور می‌شود. هم‌چنین، بدین طریق می‌توانیم مستقیماً حالتمان را تغییر دهیم. این کار می‌تواند به ما فرصت ملاقات با مردم را بدهد، افرادی که علائق مشابهی با ما دارند و نیز تمرینی برای رویارویی و دیدن مردم می‌باشد. این تأثیرات گاهی به سرعت و گاهی نیز به کندی صورت می‌گیرد. ممکن است، واقعاً، نیاز داشته‌ باشیم که به سمت دیدن و صحبت کردن با مردم حرکت کنیم.
   به منظور جلوگیری از حالت انزوا، باید تلاش کرد به گروه‌های مختلفی که وجود دارند (گروه‌های دوستی، ورزشی، هندسی، اجتماعی،، محله و…) ملحق شد، یا علاقه جدیدی را در خود گسترش دهیم فقط به خاطر اینکه فکر می‌کنیم اینکار ما را بهتر و جذاب‌تر می‌کند.
   روش بهتر شرکت در کاری است که قبلاً از آن لذت می‌برده‌ایم یا فکر می‌کنیم جالب است. احتمال دارد حتی افرادی را پیدا کنیم کهه راهی مشابه ما دارند. دریافت حقوق اضافی یعنی اینکه ما درک کرده‌ایم که می‌توانیم وارد بعضی از فعالیت‌ها شده و بدون هیچ‌گونه احساس تنهایی، کاملاً به آن فعالیت علاقه‌مند شویم.
   هر فردی، در هر زمانی احساس تنهایی می‌کند. بکارگیری برخی از روش‌های پیشنهادی فوق، کمک می‌کند تا بهتر براین احساس فائق شویم.
   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   دفتر سعادت آباد:
   ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

  • مشاور   میگوید:

   با سلام اگر واقعا فکر می کنید مشکل شما منزوی بودن به خاطر تفاوت منطقه زندگی است و نداشتن مهارت های ارتباطی خب بهتره حتما مراجعه حضوری به روانشناس در شهر محل سکونت داشته باشید .و بدونید که به هر حال انطباق با محیط جدید برای هر فردی به خصوص خانم ها کمی با دشواری همراه است و این مساله وقتی شدت می یابد که این افرا د به این مساله توجه کنند که شرایط باید دلخواه ان ها شود و تا وقتی چنین باشد زندگی سخت است خوب این ذهنیت وقتی براورده نمی شود فرد را دچار سردرگمی می کند و شرایط برای فرد سخت می شود..پس قدم اول پذیرش این مساله است که چه بخو اهید چه نخو اهید اکنون شرایط دوری از خانواده است پس باید تلاش کنید دوستانی در محیط جدید بیابید تا زندگی ب ایتان لذت بخش تر شود و از شدت وابستگی هم کم شود .امیدوارم به زکدی شرایط بهتری را تجربه کنید نگران نباشید قطعا اگر بخ اهید می توانید موفق عمل کنید .

   در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
   ۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲
   موفق باشید

 • شیوا کاظمی   میگوید:

  سلام. زنی هستم ۳۶ ساله. در سن ۱۹ سالگی ازدواج کردم و ۷ سال بعد به دلیل اعتیاد و بدرفتاری همسر سابقم متارکه کردم. دو سال پیش با همکارم آشنا شدیم. او ۴۲ سال سن دارد. دو بار ازدواج کرده. ازدواج اولش بعد از پنج سال به دلیل اختلافات شدید بین دو خانواده و اینکه میگفتند همسر سابقش بد رفتاری و بی احترامی به خانواده دارد متارکه کردند. ازدواج دومش به انتخاب پدرش بود. دختری روستایی. در دوران بارداری همسرش ایشان متوجه میشوند که همسرشان ام اس پیشرفته دارد و از او پنهان کرده اند. بعد از زایمان اختلافاتشان شدید میشود و همسرش ترک منزل میکند. من یکسال است که ازدواج موقت با ایشان کرده ام.چون قرار شد هم بیشتر همدیگر را بشناسیم هم حضانت فرزندش را بگیرد بعد عقد کنیم. در طول این یکسال من دایما با خانواده ش رفت و آمد داشتم. مادر و خواهرش گاه گاهی زخم زبان میزنند. اما من هیچ وقت بی احترامی یا حتی ناراحتی نشان ندادم. به شدت به همسرم علاقه مندم و به خاطر اینکه پدر و مادرم در قید حیات نیستند وابستگیه شدیدی به همسرم دارم. چند روز پیش با همسرم درد دل کردم و بازگو کردم که گاهی دلم میرنجد از رفتار خانواده ت. اما ایشان به محض اینکه این ناراحتی را از جانب من شنیدند مرا ترک کردند و دیگر حاضر نیستند مرا ببینند. وقصد ادامه زندگی با من را ندارند. به شدت بهم ریخته ام. فقط گریه میکنم. بی تابم. دوریش برایم سخت است. عقل یک چیز میگوید. دل چیز دیگری. لازم به ذکر است که ما هر دو هیچ وقت بهم بی احترامی یا دعوا نکردیم. عاشقانه با هم زندگی,کردیم. حال نمیدانم که چه کنم. مستاصلم. دلم میخواست کسی با او حرف میزد. لطفا راهنماییم کنید.

  • راهنما   میگوید:

   شما یک بار شکست خوردید و همین الان هم نشانه هایی میبینید که به راحتی میتونید آینده رو تصور کنید
   اگر قراره دوباره خودتون رو با عبارت دوستش دارم گول بزنید به خود شما مربوط میشه وگرنه به راحتی میتونید با این رفتار بدونید چه چیزی در زندگی مشترک در انتظار شماست

سوالات شما:


مرکز مشاوره قیطریه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۳۴ خط ویژه

مرکز مشاوره شریعتی
۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه

مرکز مشاوره سعادت آباد
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه