مرکز مشاوره

تست خودشناسی

تست خودشناسي

 ویژگی تست خوشناسی رایگان مورد تایید

به ابن نکات توجه کنید:

۱- موقعی می‌توانید تستی را شروع کنید که سکوت و آرامش کافی داشته و بدانید که شخص یا چیزی برای شما ایجاد مزاحمت نمی‌کند و شما مطمئنا در وسط تست آن را قطع نمی‌کنید. چون هرگونه مزاحمتی می‌تواند برای تست شما نتیجه منفی داشته باشد.

۲- هیچ تستی محدودیت زمانی ندارد، لذا باید تمامی تست‌ها را پشت سر هم انجام دهید و فورا به سوال‌ها پاسخ دهید.

۳- اگر خواستید تست را شروع کنید، دستورالعمل‌ها و راهنمایی‌های آن را اول به دقت مطالعه کنید که کاملا بدانید تست شما در چه زمینه‌ای است و چه چیزی از شما می‌خواهد.

۴- همه سوال‌ها و موقعیت‌ها در شما اتفاق نخواهد افتاد. در این صورت تلاش کنید اثبات کنید که اگر روبروی چنین امری حضور داشتید چه کاری انجام می‌دادید و جوابی را علامت بزنید که از شما اهمیت بیشتری دارد.

۵- می‌توانید ۱۰ تست تحت هر ترتیبی که تمایل دارید جواب دهید. حدالامکان از تستی آغاز کنید که به نظرتان از همه جالب‌تر است. اگر بخواهید منحنی شخصیتتان را خودتان رسم کنید، به نتیجه تمام ۱۰ تست نیازمندید. صرفا در موقعی است که برای رسیدن به سطح‌های مختلف توسعه خصوصیاتتان یک نظریه به دست آورید.

۶- خوب در ذهن خود تصور کنید که تست‌ها فقط و فقط در زمانی معنی و مفهوم خواهند داشت که شما آنها را با صداقت کامل جواب دهید. اگر در تست‌ها تقلبی کنید، باید بدانید که با هیچ کس به جز خودتان تلقب نکرده‌اید.

۷- همه تست‌ها را یک بار و در یک نشست  انجام ندهید. بعد از انجام دادن هر تست آنقدر خسته هستید که اصلا قادر نیستید خودتان را کاملا در چهارچوب ذهنی مناسب برای سوالات قرار دهید.

۸- اگر گاهی اوقات ناراحت یا خسته باشید،  نتیجه تستتان با مشکل مواجه خواهد شد. یک فضای ساکت و مناسب برای این کار بهتر است.

۹- تلاش نکنید در مورد مفهوم و معنی سوال‌ها و جواب‌ها تعمق کنید؛ این کار باعث واکنش فوری‌تان می‌شود.

۱۰- سعی نکنید اگر می‌خواهید مثبت‌ترین نتیجه ممکن را به دست آورید، به صورت عمدی جواب غیرصحیح دهید. نتیجه و جواب تستتان کاملا محرمانه است و دلیلی ندارد که جواب را به هیچ کس نشان دهید، مگر اینکه شخصا تمایل به این کار داشته باشید.

شماره های تماس 01

دانلود یک تست خوشناسی رایگان

اخطار حتماً متن بالا را مطالعه کرده و سپس دو مجموعه تستی که قرار داده شد است دانلود کنید اگر گوشی شما اندروید است برای این دانلود تست روانشناسی کلید کنید و اگر شما اندروید نیست بروی تست های خودشناسی و روانشناسی کلیک کنید

 

منبع: com.مرکزمشاوره


صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

administrator

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.